VYRU RAUMENYS

VYRU RAUMENYS

Vo blyn Šypsena
Aisiu kociotis Šypsena
Seip mano panelei patinka liekni, lankstus
ir su galva Mirkt

Dviraciai?!

hm

hm

Giedryzo rašė:

O klausimelis, kam tuos raumenis augina?
Galiu atsakyt, ir visi zino, ateina vasara, maikonas, ant kuno pupso kalnai pakalnes zjb, ar ne? O svarbiausiai merginos vepso…
Nu biat pats tai sausas, pastaruoju metu l. sausas, bet man px, ateis vasara, jura, pliazas, o jei turi liezuvi tai ir geros merginos atsiranda, svarbiausiai nekompleksuoti del savo isvaizdos…
Cia ne i tema, bet vis vien: sako kompleksuoti del savo "draugo" dydzio perka labai dideles masinas Cha cha kazkur zurnale skaiciau…

shaukei?!!! Cha cha

Kai aš dirbau asistentu sporto medicinos dispanseryje ir mane iš ten … , nu nesvarbu , tai prisižiūrėjau aš tų raumeningų ir muskulingų vyrų ale vienodų , kaip na odno lico - kiaušinius su vynuogyte jų į tą delniuką net vaikas sutalpintų , nors bicepsai ir kojos , kaip rąstgaliai galingi , stori !
Taip ir norėdavosi pasakyti tiems dailiai nuaugusiems ir treniruotiems vyrams , kad per visas tas treniruotes pamiršo organais , svarbiais ir savo , pasirūpint … Ale tie bicepsai gi jų ir treniruoti , mane labai jau stabdė šitą leptelt ir pamokyt … Mirkt

Giedryzo rašė:

Cia ne i tema, bet vis vien: sako kompleksuoti del savo "draugo" dydzio perka labai dideles masinas Cha cha kazkur zurnale skaiciau…

Cha cha Gerai Dabar žinosiu kodėl kai kurie mano pažįstami taip dievina dideles mašinas…

tai aisku kad atletiskos merginos yra Gerai geriau negu kad nevisai…
tiesa apie raumenu kalnus nekalbam…
va nueini i sporto kluba ir matai kokios jos graziosApakęs, o ne tai kai i kluba (naktini) koki ateini ir ner kur akiu det bo merginoms sokant kunas "banguoja" kaip per sumo cempionataPiktas. fui…Blogai
o del metanu tai as pats nieko nevartoju ( absoliuciai is skyrus Alus ) ir visai nieko yra ir raumenys ir smegenu yra ( ir to ir to pakanka ).Liežuvis
o sporto saliai dirbu apie 5 metus dar begioju krosus, lankau dziudo ir t.t.

Nereik s uvisokaisi metanais ir retabolilais varyti, tada vsio ok bus!

na man asmenishkaj patynka kaj merginos atletishkos, stangrios Mirkt
kazhkajp maloniau su tokia myletis nej kad su ‘minkshtute’, na bet viskas turi sawo pliusus ir minusus

Na, kiek aš girdėjau, yra įvairių nuomonių, bet tavo, Calibra, pažįstamas turbūt labai konservatyvus, nors negaliu komentuoti, nemačiusi jos. Manau, viskas su saiku. Esu mačiusi labai raumeningų moterų, fe…moteriškumo nė gramo…

S.O.F.I. rašė:

Na, kiek aš girdėjau, yra įvairių nuomonių, bet tavo, Calibra, pažįstamas turbūt labai konservatyvus, nors negaliu komentuoti, nemačiusi jos. Manau, viskas su saiku. Esu mačiusi labai raumeningų moterų, fe…moteriškumo nė gramo…

na kaj perdauj raumenu pas moteris taj tikraj nepatraukliai atrodo, bet chia kalbu tik apie moteris kulturistes, opas visas kitas taj dar nebuwo tajp kad bootu per daug

Nu blyn panos apsispreskit greiciau - o tai nezinau ar jau uztenka, ar dar toliau minkyt…Cha chaAš nekaltasKietas

Taip ir nesuprasi ka jus merginos manot

ai bet px as tai uz tvirta kuna ir uz raumenukus
nors gerai atrodai