vyru krize... kas tai?

Ir ne tik jaunos nori,bet ir grazios Liežuvis Bet i save tai ne velnio nepasiziuri Liežuvis

Norai dar ne viskas Šypsena Yra pasiūla - yra ir paklausa Šypsena

nu pasiziurejau… ir ka? visai dar vartotinas Liežuvisnei celiulito, nei smėlis iš užpakalio byra…

Gerai

kokia dar pasiula? Nekaltas

_ aiškinu populiariai: 1.atsiverti lairaštį “alio reklama”. 2.susirandi skelbimą “studentei reikalinga materialinė parama”. 3. suteiki paramą. 4. barškini tą mergaite kol mokslus baigia, išteka arba kol nusibosta. kas čia nesuprantamo? _

Kalba juk ne apie palydoves eina ApakęsIr senute gali issikviesti uz pinigus jauna vyruka MyliuKalbama apie normalius santykius Flirtas

apie normalius? matai, man sunku net apibūdinti, kas galėtų būti laikoma “normaliais santykiais” jei apibrėžtum ką laikai tokiais, gal sugebėčiau atsakyti ir Tau.

man jaunikles neidomios ,yra nuostabiu mano amziaus moteru ,kurios turi gera patirti sekse ,grazu kuna ir ne vishtos galva . prisiminiau kazkur isgirsta pokalbi :" ji tokia durna ,tai kad nereiketu tauksti su ja lovoje nesamones ,as dulkinuosi…" Man as meniskai seksualiausia moters kuno dalis-smegenys ,jei ju nera jokie staciausi papukai ir tiesiausios kojos neatstos

va cia tai vyras, va cia tai maladec

Drovus Apkabinimas Gėlė

populistas Cha cha

hmm… išmokyk ir mane susijaudinti nuo smegenų… o tai jei papai nukarę, tai man nors enciklopediją cituk - vistiek neatsistos Nustebęs

o tu degtines, degtines isgerk. pamatysi, turetu susitvarkyti viskas

kad man girtam visai nestovi. VISAI.

Ruporui: enciklopediniu ziniu turi kiekvienas durnius ,o as ir rasiau ,kad yra moteru gerai atrodanciu ir mano amziaus ir vyresniu ,o seksualumas slypi ne papu kampe atzvilgiu zemes pavirsiaus.O mylimo zmogaus veide raukslyte gali buti seksualesne uz auskara 16-metes varputeje

na, tuomet nekas zmona lieka

pakankamai argumentuota. nedrįstu ginčytis, bet lieku prie savo nuomonės. IMO jaunas kūnas geriau už padėvėtą.

žmona Veeešeima irgi Veeeneturiu nei vieno nei kito ir visai nenoriu… man kažkaip nebūtina “įkalti ant drąsos”. seksas blaivia galva turi kelis privalumus - visada žinai, kur nuleidai ir iš ryto nėra rizikos gauti infarktą pamačius su kuo miegojai Šypsena

Na man moterys kaip automobiliai : Opeliai tiesiog sensta ,o Rols Royce ,arba Porsche nuo amziaus tampa klasika ir vertingesni Laimingas