Vyriški kvepalai

Va man toks klausimas iškilo:
ar įmanoma kur nors rasti ant įpakavimo ar buteliuko kvepalų arba tualetinio vandens pagamino datą? Pvz. Hugo Boss Elements. Kaip žinot, kad jie ne prieš 10 metų gaminti?

nelabai atsimenu pavadinimus tu vyrisku kvepalu,bet tik tiek,kad geras kvapas vyrui duoda daug…Mirkt pvz man,jei zmogus kvepinasi man patinkanciais kvepalais,net jis pats labiau patinka,labiau traukia net maloniau buti salia Liežuvis …nu kai sugalvosiu kaip isaiskint da parasysiu Mirkt kazkurie hugo bosso nerealus yra Apkabinimas

Iš tėvo kvepalų skaniausi:
Paco Rabanne XS Pour Homme
ir kažkurie Burberry Nekaltas gal Burberry Touch, nepamenu.

BlackXSGerai

tokia nieko tema…
istikro ptas naudoju Lacoste tuletiny wandeny - 100ml 189lt, kain adideli bet kwapas wiska atperka.
esu turejes adidas(espirit) bet adidas yra adidas.
bet mano pastebejimu geriausi pacorabane-BlackXs, nerealus kwapas ir gerai laiko.
nereikia noret nusipirkt gerus kwepalus uz maza kajna!

Jau metai kaip kvepiu Hugo Boss Šypsena
Dabar atradau tikrai neblogus naujus - Chanel Allure Homme Sport Girtas laukiu kol parvesh Gerai

Clinique-Happy for men Girtas

turiu Marco Pollo 'pure morning 'Pasaka.2m swajojau ir puse metu kajp turiu.myliuj juos.

man labai juokinga tiksliau ir apgailetina, kai zmones naudoja dizainieriu kvepalus, nepaisant to kad jie jiems netinka, bet pabrezia etikete, ir viskas uztilk atseit Kvankt?
pats naudoju Clinique - Happy for men

tai tu tikras atradejas,jei tokius originalius kvepalus sugebi atrast Gerai

-ganza rašė:

jo sitie tikrai kvapnus Šypsena naudojau anksciau Šypsena

Kaip tik vakar atkreipiau dėmesį, kad maniškis jais kvepinasiCha cha Sklinda gandai, kad merginos alpsta dėl šito kvapo. Aš nualpusių prie jo kojų kažkaip nepastebėjauNekaltas

as juos gimtadienio proga dovanojauJuokiasi

man atrodo, aš tave kažkur mačiauCha cha

o ir šiaip. jei uoslė neapgavo, tai panelė ir pati diorui ištikimaCha cha

matei, tiesa sakant senokai;]
bet tai klausykite… koks pastabumas ;]

neseniai atsiminiau EDT, kurio, manrods, šioje temoje niekas neminėjo, o jis vertas labai didelio pliuso. tai būtų Dunhill "Desire Blue" vyriškas EDT. dabar tik klausimas ar Lietuvoje jie pardavinėjami, nes mano duomenimis jų niekada mūsų parfumerijos parduotuvėse nebuvo. gaivūs ir galingi, visi oro-uostuose ar ne Lietuvos parduotuvėse žvilgtelkit į juos.

Man tai skaniausi kvepalai - Dolce Gabbana Light Blue Šypsena

gal galetumet vyriukai padetiLabas ieskau kvepalu savo draugui gimtadienio proga ir nezinau kuriuos rinktis. iki siol jis naudojo 212 sexy man, bet dbr nori kitokiu ir liepe man isrinkt Paplepėkim drauge dirba parfum expresse tai siule kenzo leau par kenzo homme, o as pati ziurejau Paco Rabanne XS Black, tai dbr nezinau kurie geriau. ka jus patartumet?Nekaltas

o ka manot apie siuos VERSACE ?
http://www.parfumexpress.lt/shop/item/l3484

draugas turi, teko uostyt, pasikvepinau, tai gal 4 paras isliko kvapas . siaip tai man jie kvepia. o kaip kitiems sie kvepalai? Šypsena

Buvau KristiAnoje ir nutariau, kad Gerai:

Dolce & Gabbana "the one"
CH "212"
Gucci "Pour Homme II"
Armani "Black Code"
Salvadoro Dali "Black Sun"
CD "Intense" EDP
Armani "Code"