Vyriški kvepalai

kristianoj apskritai neapsimoka pirkti kvepalu, ten antkainiai nesveiki, siulau parfum expressMirkt
kaina nuo reiskia, kad tiek kainuoja pvz. losjonas po skutimosi ar pan, o tuolet. vandenu kainos 30 ml. prasideda nuo 140 Lt. sek akcijas parf. extrese, ten buna dideles nuolaidos kiek teko matyti

Man labiausiai patinka Mexx Pure Life. Ne per saldūs, ne per aštrūs. Tokie gaivūs. Lengvučiai…

na jau na jau, kur jūs ten tuos "nesveikus" antkainius matote? Sarmoje ir Kristianoje visada panašios kainos ir jos maždaug tik 30-40Lt didesnės nei ne Lietuvos oro uostuose. o su lojalumo kortelėmis kiekvieną mėnesį taikomos didelės nuolaidos kuo įvairiausiai parfumerijai ir kosmetikai.

nana, Lietuvos oro uoste kainos yra nesveikai uzkeltos, nzn kas ten gali ka nors pirkti, apie parfuma isvis nesneku…

Jau senokai labai patinka Moschino Friends. Lacoste Red labai skanūs, bet jau nenauji. O šiaip svarbu, kad charakterį atitiktų. Tada kvepalai tampa neatskiriama vyro dalimi. Žavinga, kai pauosčius kvepalus iškart pagalvoji apie kokį nors konkretų vyrą.

Ir dėl dievo, nebepirkit aqua di Gio - jei jau kas antras kaunietis jais kvepia, tai tik rodo, koks nuvalkiotas šitas kvapas.

maniskis naudoja tuos melynus puma limited edition, kazkada jam aprveze is Vokietijos ir labai jam pritiko Šypsena na man malonus kvapas tas, tik uzuodziu ir jau dairaus, ar tik neateina ;DD

gerai, bandom dar kartą, gal jus blogai mokė skaityti vaikystėje ir pradinėse klasėse, todėl paryškinsiu savo komentaro dalį, į kurią turėtumėte atkreipti dėmesį.

kad tamstos kulturos niekas nemoke tai akivaizdu, gal be sarkazmu kaMirkt o gal labai jautrus esi vaikuti?
nejau negalima buvo normaiai parasyt, “neatkreipei demesio ka as parasiau” kokio …cia izeidinet? modero teises tau to nesuteikia taip pat, ? Daugiau sia tema “nediskutuosiu”.

Mano draugo megstamiausi:
VERSACE "Versus"

Ferrari Black Šypsena manau viskas tuom pasakyta Kietas Flirtas Niam niam

man kolkas labiausia patiko Paco Rabanne "Ultraviolet" ir Carolina Herrera "Chic" . geri kvepalai ir kaina nera tokia milziniska kaip Boss ar Chanel

Tokius ir naudoju GirtasGerai

Man diskusija del EDT ir EDP kelia juoka. Todel mielieji atskleisiu tiesa.Kad ir kaip tai viska paveiktu Cha cha.
EDT - Eau de Toilette - tualetinis vanduo - 5-12% kvepalu, likusi dalis alkoholis ir vanduo.Islieka nuo 2 iki 4 valandu.

EDP - Eau de Parfum - kvapusis vanduo - 10-15% kvepalu,likusi dalis alkoholis ir vanduo. Islieka nuo 4 iki 5 valandu.

Parfum - Kvepalai. 15-20% kvepalu, 80% alkoholio. islieka nuo 4 iki 6 valandu.
Kiekvienos kvepalu kompanijos produktu koncentracija skiriasi. Taip pat skiriasi ir laikymasis. Laikymasis dar priklauso nuo kvapo sandaros. Jei kvapas gaivus, tiketina , kad issivades greitai, jei astrus,saldus tiketina aptvirksciai.

Nu ir ką tu čia savo tuo post’u pasakei, pats bent suvoki, kad ne į temą?

Be to, tavo “atskleista tiesa” jau buvo atskleista kitoj temoj, oi dar užmiršau paminėt, kad ta tiesa visiems iki šiol savaime aiški buvo Gerai bet ačiū, kad stengiesi Juokiasi

Na nezinau ar ne i tema nors didzioji diskusijos dalis buvo tik apie tai. beje kalbedamas kad tai visiems aisku ir labiau perskaites forumo zinutes pamatytum kad ne visiems. Mirkt

Man patys pačiausi vyriški kvepalai yra Carolina Herrera 212 Myliu

Nu ir kas, kad EDT vadina kvepalais? Nematau čia nieko tokio Nežinau

Jo. Tie yra geri.

Siuo metu kvepinuosi Dioro "Higher energy".

Dabar: "S.Oliver Man" Cool Edition, (EdT)