Vynuoginės sraigės ir jų paruošimas

kažikodėl lydekų sezoną pirmyn nukėlė? gal šaltas pavasaris? tai gal irtom sraigėm dar dzin? eisiu gaudyt…

Kliedi jaunuoli.

Todel, kad jos deda kiausinius. Berods draudimas yra apie 1.5 men, t.y. nuo liepos 1d.

Nifiga Daine, maciau jau pries pora savaiciu sraiges dedancias kiausinius. Geriau pirk parduotuvej - jos jau paruostos ir tikrai skanios.

neįkalbinėk. sakiau kad rinksiu, reiškia rinksiu. blyn, koks skirtumas jom nuo ko ir kaip dust- kol iki sodo privažiuoju, nešimtą jų sutraiškau. kogero protingiau bus surinkt nuo tako kol jos neplokščios…

Kagi DAINe, gaudyk tas sraiges, bet paruosinedamas turesi ir kiaushus joms ishrankioti…

įkalbėjai…eina jos kakų…

Juokiasi Super!Gerai JuokiasiJuokiasiJuokiasi Cha cha

paskaitinėjau aš čia apie tas sraiges ir jų paruošimo būdus, visai noras valgyt atšokoVeee

Apakęs blyn, jos miegot susiruošė arką? sėdi prisiklijavusios kažikokia plėve…

Pas mane tas pats buvo…budink jas!!! Nekaltas

Chia Daine jos taip elgiasi kai buna karshtas ir joms per sausas oras. Tokioj busenoj jas ir ishshikinti ne taip paprasta…

gal tu jau geriau gatavu parduotuvej nusipirk. Pvz, firmos "Gudukas" jau is karto paruostos porcijos po 12 sraigiu su padazu (jau atgal i kiautus sukistos). Tik JOKIU BUDU nesildyk mikrobanginej, bau bus basta. Orkaiteje tp nelaikyk per ilgai, nes kiaute rasi tik skysti …

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/203060.83-=(419605144 kooperuokites

Kažkada su draugu prieš kažkiek metų prisirinkom jų ir bandėm virti…
Tik nežinojom kaip jas paruošti. Vanduo pasidarė geltonas, sraiges irgi, viskas smirdėt pradėjo, tai po to laiko apie sraiges pagalvojus Veee

zoodyky!!! Veee Veee Veee Piktas

tai kada vėl galima rinkt?..

Kitais metais, kiausus jos gal jau ir padejo, bet dabar ruosiasi ziemos miegui ir ju organizme, t.y. ir mesoj kaupiasi dafiga kokiu tai kalkiniu junginiu del ko jos yra netinkamos valgyti. Ruoskis DAINe kitiems metams.

blyn…eisiu geldelių upinių medžiot…

Va chia floroj ir faunoj toki dalyka perskaichiau apie sraiges

"Man labai skanuDrovus as mesos nevalgau Liežuvis"

Tai prie ko priskiriamos sraiges ??? Tai gi ne zhuvis, ne darzhove Nekaltas
Kirminas??? Ar kirminas ne mesishkas Nekaltas… tiesa neragavau, todel nezhinau Cha cha… atskira maisto rushis ? yra juru gerybes, tai gal chia antzheminiu shliuzhu gerybes Cha cha?
O prie ko priskiriami sliekai? Skaichiau, kad (ne pas mus) juos taip pat augina maistui… turbut greit taip pat valgysimeCha chaCha chaCha cha
Pas mane prisiveise tarakonuApakęs… jei juos paspirginti ant keptuves, turbut kaip saulegrazhos butuCha cha… prie ko juos priskirtiNekaltas?.. jei mesos ten nera, gal vegetarams tiktuCha chaLiežuvis