Vynuoginės sraigės ir jų paruošimas

Esu as valgiusi, tas sraiges kadaise, mama skaniai buvo paruosus. Tai skonis grynai kaip grybu yra Šypsena

Na man del nestumo liepe valgyti Šypsena

Paskaicius gaminimo receptura kazko apetitas sraigems nesukilo…
Geriau sviezios austes, nereikia 'dubasinti", gyvas praryji ir tiek Šypsena Ir kaip skanu…

na bandziau 2 kartus jas ruoshti identishkai pagal velnienos recepta, bet galiu pasakyti kad jei kerpi pada nuo zarnyno, tai kam jas kankinti tuose miltuose 7 paras, puse ju nudves. tikrai nebutina. o siaip tai paziurejus gyvunijos pasauli kaip lervos uzpuola sraiges ir parazituoja jose, tai dingo noras jas valgyti, arba reikia jas virti minimum 4 val. ar apsimoka tiek duju eikvoti, kai viena sraige ish tikro ant vieno danties- ash asmenishkai soti bunu tik nuo kokiu 20 sraigiu. ai. tiektoz.Šypsena galima retkarciais pasmaguriauti, nieko nesakau, bet man jau upas gerokai nukrito.

kai apverdi tas 7 min pagal velnienos recepta, tai su shakute uzkabini ir jos tik poksht ir ishkrenta.Šypsena

Islenda patempus su sakute visai lengvai. Kaip cia kazkas raso, kad citrinos rugsties uzlasinus islenda yra mitas, nes sraiges galas yra prilipes prie kiaukuto.

Nu okis taip reiks ir padarytiŠypsena

jooo, nu man tai kazkaip uztenka apie toki patiekala tik pagalvot kad praraschiau apetita…Veee kazkada esu valges US ten gamintas sraiges… na tiesiog ikalbejo paragaut, tai skonis man pasirode labai panashus i lepshius( minkstus grybus) , bet nors man minksti grybai ir megiamiausi, kazkaip sraiges skanios nepasirode…Veee
o nenorit paragaut gyvu sraigiu…? galesit atsivalgyt sochiai ir nereiks taip ilgai ir sunkiai gamintCha cha

Austres. Jos tikrai skanios gyvos.

net nzn…

jei skonis primine lepshi, tai matyt pats ir valgei neishvirta kazka Juokiasi nes kai verdi ji kieteja, aplamai gal del to kad dariau balta padaza kaip ir prie vishtos skranduku, man jos primine butent juos. bet seip ir as jau atsivalgiau. tik is bedos dabar badu nebenumirciauJuokiasi
o gyvos sraiges pavojinga- gi gali kokiu parazitu uzsikresti, manau jas ilgai ir reikia virti del sios priezasties.

Nu okis taip reiks ir padarytiŠypsena

[/quote]

tik perspeju: buk pasiruoshusi graziam vaizdeliui. ish tikro yra daug grazesniu dalyku nei ish kiauto istraukta sraige Baisu

Vynuoginiu sraigiu rinkimo laikas jau baigesi .

Pievose?JuokiasiJuokiasiJuokiasi
Yra tik 2 rusys kurias galima ruosti maistui ir jos nelaksto pievomis o specialiai auginamos. Taip

Per telika pranese kad vynuoginiu sraigiu rinkimo ir supirkimo laikas jau baiges, va butu gerai suzinot kodel taip greit baigesi rinkimo laikas tu
sraigiu.

Nesamonė. Bent jau Lietuvoje tai jų turbūt niekas specialiai neaugina, bet nepaisant to sėkmingai eksportuoja į varliaėdžių kraštus Veee

Taip, kad tas laukines galima sėkmingai valgyti, tik kad gaila Drovus

Greičiausiai jau pradėjo poruotis Apkabinimas ir vaikus augint Cha cha
O tokiu metu negalima Ne gyvūnų naikinti!

Vat, noreciau ir ash Ju paragauti, tik nemanau, kad kas nors gamins… Kazkada jau susiruoshiau Ju nusipirkti paragavimui, taciau kaip tycia tuomet nebuvo Nekaltas

JAu miltuose pas mane sedi o ishtraukus sraige ish kevalo tikrai apetito nezadina Liežuvis

Tas tai Taip