vynuoges :D


vynuoges :smiley:

blia Užsispyręs

rugscios sitos Pavargęs

Saldžiarūgštės… Niam niam

auga dar ir tos zalios Cha cha tos tai isviso skanios Cha cha bet ir sitos neblogos Cha cha Å ypsena

keletas jau nugnaibytos Cha cha

Apkabinimas

o, rimtai Juokiasi

Niam niam Gerai

Situ kramtyti nereikia, tik isciulpi ir isspjauni, nes kauliukai labai kartus ir visa skoni gadina, bent jau man.

draiveris originalas?

Kad tavo visi turimi fotikai sugestu, nes uzkniso jau

ipovke, nenoriu keiktis, nes sake uzbanis, bet rukyk tu desra, kad i tave zaibas trenktu Cha cha Cha cha uzkniso, tai nezek 69–> jap, originalas. nuo r8ba024 fw.

geros sitos… man patinka Šypsena Gerai

as tai valgau su kauliukais : Cha cha zievele isspjaunu, bo ruksti tokia… o jei bandau seklas isrankiot, tai per ta laika tris suvalgau vynuoges Cha cha neapsimoka ju rankiot Cha cha Linksmybės

bl kaip zeba tau Cha cha Gerai labai idomus tavo valgymo iprociai . ka dar valgai ? kaip valgai ? ar tustinies reguliariai ? PaplepÄ—kim

buciau moderas, tai seniai tu ovidijau desra rukytum uz tokius pasisakymus

nu bet ir palinkejimai. kad pagestu visi fotikai… va mano klasiokai du irgi geruliai. vaziavau dviraciu, tai sako kad tave masina partrenktu, o kitam sako kad pasprinktai kaip valge. tai va ir tu taip pat. tu jau an many stumsi, o as an taves negaliu, ane?

Tu mum ne koks draugas , mum PX ka tu ten valgai,kuom vaziuoji, su kuom buni… Tad buk mielas nebedek daugiau savo nesomoningu foto , nes ir taip jau visi juokiasi is taves Labas

o dabar pasakyk kitas , kode nesamoningu?