vw depesho


vw depesho

siandien sedejau uz barankos,tai pabandziau sekuindei kaip begejasi,po estrelos Geraiyoutube.com/watch?v=bwH5gA4hKWw&feature=youtu.be

ir kaip?

Norma Cha cha,uztenka jau judet,sesta gaike is eigos nuo 100-150,penkta buciau uzsukes,butu dar greiciau surinkes Kietas Šypsena1.9tdi

na vitoldas moka 1.9 tdi apdirbt Cha cha

tai tu negailėk svetimos. Man kai duoda Paulina ar Bočius pavairuot tai irgi spaudžių taip vadinamą gazą.

linoliaumas vitolda irgi geruoju minejo Juokiasi

su benzais ne tik linoliaumas problemu turejo,girdejau kad ir vr6 lenkes per ji…bet salerkas vistiek gerai apdirba Cha cha

Karolis-vaziavau ir 200+ su jo pasatuokliu,mersa vaikiau 320cdi"na Juokiasi

youtube.com/watch?v=bj4iHPp5p7Y&feature=relatedcia mano 132kw dyzla Cha cha

vesiu turbut ir as pacipuot kai atsiras daugiau lycnu pinigu, nors nelabai man to reikia, bet kaip sakoma apie pinigus “nebutina islaidaut, bet gera zinot ,kad gali” Cha cha

worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhI1Lpi39GLH2JFmXwbe parkiu Juokiasi

po cipsu neblogai atsigauna atsakau, pas mane is 100kw - 122 ir +52nm

jei vaziuoji iprastai kaip ir pries estrela bent MANO atveju nepadidejo, jei istisai dugnais minsi tai atatinkamai ir rys. Gryztant man gal 3 ar 400gramu mazesnes piese Cha chaimageshack.us/photo/my-images/848/estrela.jpg/

Nekaltassaleros nėr Cha cha

Cele-uz keletos km i kolonke uzvaziavom Cha cha

dyzeli is kolonkes? kas cia per naujoves? Cha cha

RM, vistiek aš geriau varau Cha cha Cha cha a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/408927_2997164445063_11 40781265_33271469_889755980_n.jpg Cha cha

cele-tau ar tu? Domo-stumtis iki namu prastesne situacija butu Cha cha

o po pringles nereikia keisti sankabu? Yra girdeta atveju, kai lekia saibom pas tokius pringlistus.