Vsio normalno?


Vsio normalno?

Autostrada Vilnius - Kaunas ryte pralekė RUS su Q7 su dviviečiu tralu. Įdomu ką mentai į tai?

Gali baigtis kaip Passatui su vezamu Ikspenkii.talpix.lt/QgOGp.jpg

Šitai Q vieneto netrūksta ir metų atimti kokią dešimtį, kad taptų Q8 ???

perekup laiffacebook.com/watch/?v=777749666499616

Bijočiau su tokiu sastatu važiuot Ufff esu tik teisęs išsilaikęs, kaip ■■■■■■■ prisikrovęs priekabą už galinės ašies nuo kelio gerai nusivartęs. Likus fobija dar dabar didesnėm priekabom.

Tai bet pas jį priekaba bus sunkesnė už audi. Kai lenkė ir sumėtė priekabą, atrodė kad nesugaudys jau jos.

Bamdziau e46 TA pravaryt su vasarinem padangom Cha cha ble, sake pasikeisk padangas ir leNpas susireguliuok Cha cha

pedikai dėl padangų pravarė? Cha cha pzdc

balandžio 1mos lauk Gerai

Tai viskas ok. Sakau nuvarysiu, tegul ispurto, paliubasu ka ras, iki 1d pasalinu gedimus ir atvarysii atgal. O pasirodo gedimu ner Cha cha

Kaune esu klauses ir vares TA kovo antroje pusėje ir sakė nuo kovo antros pusės praleidžia su vasarinėmis padangomis.

reikejo baltu markeriu uzrasyti M+S ir butu praėję Cha cha

Penktadieni jau krausiu vasarines gumas bulTkai Apkabinimas

Pas mane irgi šiandien atvežė, reikia tik permontavimui laiką atrasti. Geraidropbox.com/s/7l2nkyini82yifd/IMG_1502.jpeg?dl=0

Kokia pagaminimo data? man vienas veze tai 2018metu norejo ikist teko grazint, ir imt is kitur,

man tik draudimas nuo balandzio 1 isigalios, tai as niekur neskubu Laimingas

HC, dar niekas neužsimušė, visi blaivūs laipioja. Cha chaEleven, labai šviežios 0721. Gerai

Opa koks drasuolis

Viskas ka sugeba ant padangos pasiziureti - pagaminimo metai Cha cha grip’o masteriai Gerai Juokiasi