vonios kambario spintele.


vonios kambario spintele.

gamintojas ir dizaineris as… Šypsena korpusas is dulkiu plokstes… plyteles naturalus akmuo (afrika rankom rinkta) kriaukle ir maisytuvas “ideal standart” veidrodis “showerLux” radiatorius “myson” grindu plyteles naturalus akmuo (portugalija) grindu sildymas dujomis… pabaigta pries kelias valandas… viskas dar plyteliu laku trenkia… Cha cha

Na del spinteles viskas normaliai, bet kiek kliuva gyvatuko vieta. Kazkaip noris kad jis butu arba desiniau visas virs stalvirsio, arba kairiau visas greta spinteles.

jo nereikejo is vis prie kriaukles, an kitos sienos geriau butu Cha cha

Nu pagarba Laimingas O medis kuo dengtas?

Taip svarbiausia spinteleje daug vietos ir stalciuku visokiems reikia-nereikia daikciukams Šypsena

Stalciukuose renkasi visoks chlamas ir ten niekada nieko nerasi, nebent gylis ju nedidelis, geriau spinteles

subjektyviai,panashu i rashomaji stala su kriaukle ŠypsenaO siaip pakankamai originalu.Idomu kaip visa kita aplinka atrodo

Nu saunu graziai. Tik radiatorius tikrai ne ten kur reikia.Galejai ir kairiau ji patraukti koki pusmetri

Čia ne Lietuva ar langai ne lietuviški stock? Cha cha

Vat ir man langai kliuva. Ne lietuviski Šypsena

na jei viska pats, tai saunuolis, bet gyvatuko vieta ne kokia.As traukciau kairiau ir zemiau.

su gyvatuku tai cia dizaineriau prisizaidei Cha chair bendrai,ne mano ir ne lietuviskas stilius vonios kambaryje be plyteliu ant sienos apsieiti Mirktp.s. cia ne Lietuvoj jei ka

pritariu <krasska> Gerai Taipgyvatukas tikrai cia labiausia uzkliuna… Drovus

Jo, gyvatukas nevietoj, o jei dar kojiniu pridziausi, tai isvis geras vaizdelis bus Šypsena

aga ne Lietuvoj… cia vienintele iseitis buvo su tuo gyvatuku… man ir tai nepatinka… nes vamzdynas jau buvo padarytas… be to kaip sakant klientui neatsakysi… paslinkti i desine trukdo rozete zemyn nera tikslo… ranksluosciai bus ant spinteles… padaryt didesne spintele trukde durys ir grindu sildymas… negalejau pritvirtint normaliai… plyteles ant sienos taip vadinamas “backsplash” ir tikrai geriau nei plika siena… gyvatukas ant kitos sienos ir nelabai… vienoj pusei langas kitoj vonia/dusas o uz nugaros wc ir pisuaras… kazkaip manau tikrai nenoretum kad virs wc kabetu tavo ranksluosciai… MDF dengtas mdf gruntu tada 2sluoksniai medziui vandens bazes dazai ir 2sluoksniai aliejiniu…

Akivaizdus irodymas, kad proto ir skonio uz jokius pinigus nenusipirksi. Po tokio dizaino sekantis zingsnis - gyventi ant betono. Vaizdas tas pats, o pigiau gal 2000 kartu.

hahahahhahahha… va cia tai nuomone… gal idejomis galetum pasidalint?

na skonis draugų neturi, bet man atrodo tokį vaizdą turint reikėtų pasvarstyti apie atsinaujinimą… eikti į aikadaplius.lt pasidairykit į naujus praustuvus, spinteles…:smiley: