vn


vn

uzskaitau toki nr,kai ieshkojau a6 pirmosios,norejau pas cigona avanta imt,numeriai buvo BOP-002 Kietas Cha cha Gerai

ka zinau, man tie visi rusiski numeriai ‘pa zakonu’ tik cigonui ir vairuot, kol ant kokiu britagalovu neuzsirove, greit gabalais isporceliuotas butu ir galva kur ant apsvietimo stulpo kabetu D:

man tai nera graziau kai vaziuoja koks tarkim mb G juodas ir ruskais numeriais Apkabinimas

trevetas-plius maskvos registracija Kietas Šypsena Gerai

neseniai prasilenkiau su rusisku range roveriu sportu. visas juodas, langai juodi, registracija ruska. atsidare langas, islindo cigonas toks pats juodas kaip ir range roveris, pasidaire, uzsidare langas, gazas dugnas ir nuvaziavo Gerai intelektualas

tai cia gruzin zopa rezin Cha cha

gruzin rezinavoj zope

as 007 noriu, ryt turesiu sarasa ka galima paimt Mašina

as nebent 707 arba 070. o ant saabo tai ir 095 tiks Cha cha

man tai geda tokie numeriai butu, parodai iskart, kad prie visokiu duhu/vagiu/plesikeliu/ klaipedoj vazineja s8, su bop666, nors regitroj rodo a6. Man tai kazkaip numeriai giliai px, kokius numeta tokiu pasiemu, aisku visokiu zlp,fal,duh ir t.t. nejamciau, o kiti jamami

o numeriu rezervavimas, tai galiu pasiimti skaitosi tik skaicius kokius noriu uz tuos 500lt ar galima rezervuotis ir raides kokias noriu is duodamu pasirinkti, pvz FFF?

FFF111 ziuriu pasiemes jau 6bmw, technikine parasyta praejo 2010-07-14, tai ytariu bus ir nusipirkes neseniai. cia per pazystamus kokius, 500lt ar 5000lt??? Šypsena

Ir raides ir skaicius gali rinktis bet gausi numeri tada kai serija ta raidziu prades eit

tai tipo FFF111 bmw uz ta numeri mokejo 5000??? nes ta serija dar neina

o tai jeigu dabar uzsisakyciau FFF su kitokiais 3 skaiciais, tai irgi tureciau laukti 10d? uzsisakinedamas numerius is karto turiu nurodyti masina ant kurios jie bus?

FFF eina jau vo visas sarasas - regitra.lt/default/lt/transporto_priemoniu_registravimas/va lstybinio_numerio_zenklai/rezervavimasis ju gali rinktis kombinacijas ir rezerv0t

masinos nurodyt nereikia. nurodyt reikia numeriu forma (pailgi ar kvadratiniai), uzsakius jie galioja pusmeti, veliau atiduodami belekam. PS FFF700 Laimingas