vizitai pas stomatologa ~APKLAUSA~

vizitai pas stomatologa Veee Baisu ~APKLAUSA~

kazkaip vis prisimenu senus vaikystes laikus kai lankytis pas stomatologa mokykloje buvo tikras kosmaras … Kiekviena karta iseidavau is jos kabineto su asarom ir istinusiu zanduku Nežinau Baisu Taciau dabar lankausi pas privatu stomatologa ir isvadas padariau truputi kitokias Šypsena Taigi klausiu jusu nuomones ar patinka lankytis pas stomatologa ???

DAbar garai nes uzsaldo ir panashei Šypsena

biat vistiek skauga kol ta vaistuka suleidzia … ypac jei leidzia i gomuri … siandien man leido patikek dziaugsmas nedidelis Nežinau

Patinka Taip dabar visos tos proceduros nera tokios skausmingos Laimingas ypac, kai nera ka taisyti Cha cha (tfu,tfu,tfu)

na tei turbut sveikus dantis turi Taip sveikinu Gėlė

privatoos stomotologai valdoTaip uz juos Alus
arivederciLabas

tai jau tikrai pritariu tau … nors is patikimu saltiniu zinau kad dabar ir poliklinikoj gydo neka prascew uz privatu stomatologa … Nekaltas

Tikrai…ir kainuoja daug maziau…

PavargęsIgnoruojunenoriu net kalbet<…net kvapa jauciuBaisu

tai kad poliklinikoj nieko nekainuoja Šypsena

Nieko baisaus jie, nors dantis bus sveiki Cha cha

Nieko ten malonaus, taciau sulyginus su tarybiniais laikais ir tu laiku aparatura, tai skiriasi kaip zeme su dangum…Pavargęs Dabar ne taip baisu eiti! Tada budavo grezia, tai visa galva kratosi!Juokiasi

Kad seniau graztai buvo tik sienom grezti…

Kai buvau maza, tai dantis taise poliklinikoj… Siaubas kazkoks. Po to taisymo teko kreiptis i privatu stomatologa, nes dantis teko per naujo taisyt, krc, nervus teko traukt… Apakęs Bijau dabar polikliniku. O privatus stomatologai yra labai gerai Taip Kai tik nueinu, tai gydytoja net neklausus vaistu suvaro ir viskas chiki Tūsas Myliu savo stomatologe Gėlė

Anksciau labai bijodavau stomatologu, taciau dabar visiskai nebebaisu. Gera aparatura ir medziagos. Jokio skausmo, tik zandikauli paskausta ilgai buti issiziojus Cha cha

niabijauNe
[cia gal delto, kad dazniausiai tik apziuri ir ka nors neskausmingai patvarko;]

nors vis tiek smagiausia budavo pas ortodonte. nors siaip stomatologu bijojau kaip nzn ko, bet ja issisiepus keliaudavauGerai

vaikysteje labai bijodavau dantisciu - labai skaudedavo kai grezdavo, o dabar visai neskauda kai suleidzia vaistus Šypsena pas mus mokykloje dar budavo tokia stomotologe kur gerus dantis istraukdavo Baisu Labai jos bijodavom Pavargęs

Niu mano dantukai sveiki, tad labai retai tenka apsilankyti pas stomatologa. Tik i metus karta. Profilaktiskai. Ir kazkaip nei bijau, nei nera nemalonu…

mane tai su vertuskem is ten isveze kaj paskutiny karta buwau!Žliumbia