Visuomenine akcija!!!

Siaip istatymas draudzia fiziniams ir juridiniams asmenims remti gamtosauga. Praitas metais norejom nupirkt 5000 vnt lydeku mailiaus izuvinimui , paremti ir atsakyma gavome neigiama. Tad nezinau ar cia ne reklamine akcija gamintoju PiktasNebent bus izuvinti privatus, isnuomuoti ar komerciniai vandens telkiniai, bet tikrai ne valstybiniai Kanda.

va tai tau Nekaltas

Super akcija GeraiIr kitos akcijos-“pagavai-paleisk” nepamirskim Labas

Gal gali pacituoti įstatymą? Šypsenaįtariu, kad įstatymas draudžia ne “remti gamtosaugą”, o “savavališkai veisti” žuvis. Tad pilnai tikiu, kad bus gautas reikalingas suderinimas ir bus įžuvinti valstybiniai telkiniai.

Apakęs o jūs pas mane suleiskit - aš tikrai nedrausiu Mirkt Cha cha

rotanu Cha cha

man neidomu knaisiotis, nes kreipiames oficialiai, parama siulem , ne tam, kad sau suleistu i tvenkiny ar ezera, ar ka, siaip kad moletu ezerus atgaivintu, buvo grieztai pasakyta kad paramos oficialios gamtosaugai imti draudziaistatymas ir viskas.

Supratau: nepersistengėt ir greit įsižeidėt, kai netikėtai nepriėmė jūsų pirminio pasiūlymo. Vargšiukai, o tokių gerų ketinimų turėjot…

ka cia pezi? man neidomu knaisiotis po ineta tam kad kazkokiam tautieciui nickname VK pateikt istatymo kopija Veee, ta turejau omeny.

Pezu, kad jei būtumėt rimtai norėję, tai būtumėt radę kelių įžuvinti ežerams. Labas

nu tai vyrukai, argi 20 000 mailiuku atgaivinsi nors viena ezera? Be sansu. Paziurekit i izuvinimo statistika tai plaukai pasishiaus kiek zuvi i ezserus prileista (ant popieriaus), simtai tukstanciu vienetu, visokio dydzio. O cia sugalvojo keliasdesimt tukstanciu ileist i kelis ezerus- juokas ima. Va visi susimete po kelis litukus ir nuvaziave i kelis zuvininkystes ukius ir graziai paprase gautumem zymiai daugiau mailiuku ir nereiketu jokios ,akcijos" ar kitokios imoniu reklamos. Bet aisku is esmes tai teigiamas dalykas, tik desovas kolkas, bet isaugt gali i rimta ,ezeru gelbejimo" akcija. Aisku tuos ezerus lengviau butu gelbeti pjaustant tinklus ir rimtai reguliuojant versline zvejyba vidaus vandenyse.

akcija atsirado Piktasman labiau patinka kai perki viena kibs blizge, nutryni apsaugini sluoksni ir laimi kita kibs blizge, kurios tau niekas neduoda Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Apakęs O Tu pas mane pirk - tikrai duos Mirkt

gerai, pirksiu pas tave Taip o ta akcija vis dar yra ? vakar nery palikau ne tik savo, bet ir Katoliko kibsus, taip kad reikes papildymo Taip

labai pritariu, ir cia yra reklama o ne visuomenine akcija, nors siaip aisku gerai sugalvojo, gal kazkur ir padauges zuvies

gera pradzia puse darbo, dovanotam arkliui i dantis neziuri Piktas pabandyk tu savanoriskai kas menesi atsisakyti savo algos dalies ir izuvinti koki valstybini ezera. PELNO dalies atsisakyti, net jei nera didele, ne taip ir lengva, ypac kai nera jokios garantijos, kad tas lydekiukas paklius megejui, o ne brakushai. o tie metinukai jau ne tokios mazos zuvytes, plesikauja.

jie atsisako tos pelno dalies, kad gauti didesni pelna, ir tai vadinasi reklama

ir is viso daug geriau reanimuoti upetakiukais kirsliukais ir dar visu kuo upes, nes ezeru geru dar yra daug. o upese situacija Blogai, na isskyrus didziasias

tai tik is dalies reklama, is kitos puses tai produkto pardavimo skatinimo akcijos vienas is mechanizmu prisidengus labdara …

akcininkai apie akcijcia: zvejys.net/index.php?psl=daugiau/verslininkai.html