Visuomenine akcija!!!

Keisti zmones. Cia diskusijos nelabai turi prasme. Arba dalyvauji arba ne…

va va gaunasi kaip visada Taip iki 10 zinutes giria iki 20 prasideda kritika nuo 20 isvis sumala i sss cia taip visada nekreipk demesio man pvz akcija cool Gerai o ypac cia vienas toks Nekaltas nepalaikis bet iskart savo kritika varys ir is kilnaus tikslo padarys visiska Veee

kas nori tas ir diskutuoja, matyt jiems tai turi prasme

Už neišnuomotų telkinių mėgėjiškos žūklės leidimą imamas 11Lt mokestis, katras, deja “nuplaukia” į VMI sąskaitą Piktas Kanda + 2Lt - bankui už pavedimą, + ???kiek jau parduotuvė pasiima už platinimą !!! Pas mane Jeruzalėj kainuoja 17Lt Nekaltas - nenori tiek mokėti - prašom suvaikščioti į banką (11+2Lt), tada į GAI, kur dar ne kiekvieną kartą ten būna kam išrašyt juos Cha cha

man rodos GAI nebeisraso leidimu, berods pries pora metu buvau ten ir taip pasake (Vilniuje)

niekas jos nekritikuoja, svarstoma tik ar is tikro ji bus vykdoma ar tai tik reklaminis triukas beje musu kritika jai jokios itakos netures

Aš tikrai nenoriu kritikuoti ir kaip minėjau prisidėsiu, tik noriu tikėti, kad ši akcija neliks tik akcija…nes Lietuvoje kažkodėl viskas prasideda labai gražiai, o baigiasi VeeeLabai norėtųsi, kad dar ir aš turėčiau kur pažvejot ir dar mano vaikams būtų…nes ne paslaptis, kad žuvies žymiai sumažėjo.

girdejau Kietas dalyvausiu gal, juk specialaiai nepirksi tu masalu valo ar kt kad kazkas pasipelnytu o zuvi sugautu kazkoks brudas brakonierius Blogai Ne

pabando nepanaudot Piktas suzinosim Piktas

pagal viska turetu buti izuvinti vals. neisnuomotini ezerai, o ju nera labai daug Nekaltas apie 80 balsuociau kad izuvintu Dusios ir Metelio ezerus Taip labai aju baisiai ziauriai nusiaubti Baisu

mėgėjiškam bilietui ir 100Lt metams sumokėčiau, kad tik pakliūtų ne į VMI, o į AAM sąskaitą ir panaudoti būtų šiai struktūrai stiprinti, o ne taip kaip dabar į bendrą katilą, ir nueina vėjais, t.y. politikai Kanda

tai kad tu leidimu parduodamas mizeris visam kaune parduodama tik 6000 per metus Apakęstai gi cia grasiai gaunasi Žliumbia

tame ir bėda, kad negauna pinigų AAM, o be pinigų, nei padorų inspektorių pasamdysi, nei kažkokius rimtus darbus padarysi. nx, šiemet vėl neisiu balsuot- nėr už ką Kanda Tegul ir toliau dalijasi tarpusavy biudžetą Kiaulė Ignoruoju

O kodėl valstybė turi įžuvinti, kai tiek artelių tinklais košia Dusią ??? Apakęs Baisu Vat jie tegu ir įžuvina realiai bent tai, ką privalo, o ne tik “ant popieriaus” Kanda PiktasPats žiemą mačiau - viena artelė vienoj pusėj košė, kita kitoj Baisu Ir žuvis ėmė visas - lydekas tame tarpe, nors draudimas jau buvo Piktas Kanda

o tavo pareiga buvo paskambinti minimum 5 telefonais ir iskviesti gamtos apsauga ir policija, ar ivykdei savo pareiga?

Nekaltas tai kad jklmn… Korsaką su kipsu buvau atvežęs laidą filmuot Nekaltas Siūliau - nufilmuok, Telefonas ir laidon apie tai Taip Ale gi jam dideliai p…ui Piktas Kanda Filmavo, bet paskui lydokus iškirpo Piktas Kanda Taip kad dar po kelių panašių jo “bajerių” baigėsi mūsų važinėjimai kartu Blogai Veee Piktas Kanda

nu blyn maciau visus tos akcijos popieriukus vizijas,misijas salygas ir pan dalykus viskas ten normaliai juk net lipdukais zymetu prekiu kaina nekyla didmenininkai atiduoda savo pelno dali, o pavasari graziai su tv ir visais kitais prikolais paleis i vandeni kruva siumetuku,aisku priklausomai nuo to kiek lt bus surinkta bet as tai prisidesiu ir visom keturiom xuli parduotuvej jei apsipirkai uz 20-25lt pagailet kokiu 4lt blizgutei ir paglostyt savimeile Šypsenabe to izuvinimo aktai bus skelbiami viesai.nebukim triapkos svedijoj zuvies tiek dafiga vien del to kad izuvinama pilietines iniciatyvos deka o juk ten apie 1970 ar 1960 buvo isnyke 90proc. zuvies…tai vo manau neverta but itariems statistiniams lietuviams… Nekaltas Nekaltas Nekaltas Kietas ir is viso priciom cia zvejo bilietai???manau kad cia tautines savimones ir pilietines iniciatyvos reikalas,dafiga valstybe uz jusu lt zuvina?blyn gal pagaliau pabandom patys ka nors daryt? Kanda Kanda Kandanes as dar noriu zvejot lietuvoj ir pagaut normaliu zuvu o ne zvalgytis ar vazinet i svedija norint issitraukt didesni nei 4kg starki bo tai jau darosi retenybe lietuvoj! Kanda Nežinau Žliumbia

viskas labai grazu ir pagirtina taciau kol Lietuvoj tiek brakusu, ir verslininku kuriu dauguma irgi brakusoms galima priskirti, reikalai vargu ar pageres, zuvink nezuvines, gal tik atskiruose telkiniuose, kurie daugiau saugomi

Gera akcija, nuo jos bus tik teigiamas poveikis. GeraiGana nervuotis dėl nedidelių nuomonių skirtumų.