Visu Shaliu freakai vienekytes

Visu Shaliu freakai vienekytes

Zmones kurie netelapa del vienu ar kitu priezashchiu netelpa i visuomenes nustatytas normas vadinami freakais shiap as savo freako statusu labai didziuojuosi ir kai tik netingiu ji skelbiu vieshai Liežuvis

Taipat normalieji turit puike proga isilieti ir ishdestyt savo argumentus

ir ishvis kiek chia yra tokiu kaip as Baisu

as manau kad cia tokiu koki 90%

Manau, kad kiekvienas žmogus yra kažkuo išsiskiriantis. Tik dauguma moka tai paslėpti. Ir tik kartais atsiskleidžia. Kai prigeria, dažniausiai…Laimingas
Tai mano subjektyvi nuomonė, nesupyksiu jei kas ir nesutiksCha chaCha chaCha chaLiežuvis

Agha nieko nera blogiau uz prisilakusi freaka Cha chaCha chaCha cha

geriau kuo nors issiskirti negu buti monotoniskam, kad teves niekas nepastebetu

o as normali vatLiežuvis o jus vienykites vienykites… keistuoliai…

kaip pats freeku esi? as freek del … ir … ir …

na mane taip pavadint daznai liaudis megsta Šypsena))) pirma biesino dabar kaip pagyra kokiataiGirtas

freak’e nepasivadinciau, bet jau, kad i remus visuomeninius netelpu, tai tiesa! Cha chaCha chaCha cha
nors ir paauglyste praejo… Nekaltas
Vienijuos! Juokiasi

Nu nemanau, kad tu neswarbu kuo ishsiskirt noretum…kas tas "kuo nors", zhmones daug turi ishskirtinumu…pawyzdzhiui buna gejai, lesbes…o tai ka tau tox ishskirtinumas priimtinas?manes tai nekaso, kad tokie yra zhmones, bet jiem nuo kitu kliuwa…

nu pagal kalbos risluma tu tikras freakas

freaks-kai kurie is ju yra visiski daunai…jiems gera nieko neveikt ir tik gert gert gert…

kas yra freakas, mazdaug zinome. o kokie pozymiai normalaus psichiskai sveiko zmogaus?

anot G.W. Allporto, tai yra:

1.Aktyvi pozicija supancios tikroves atzvilgiu.(zmogus kazka stengiasi veikti visuomeniskai).
2.Sugebejimas suvokti gyvenima nepiktnaudziaujant psichologine gynyba.
3.Saves pazinimas.
4.Sugebejimas abstrahuoti.(apibendrintai mastyti).
5.Nuolatinis individualizacijos procesas.(sveikas zmogus visalaik siekia issiskirti is kitu. nesveikas - buti kaip kiti).
6.Atsparumas frustracijoms.
7.Funkcine autonomija.(gebejimas kontroliuoti savo patologijas ar antrinius bruozus taip kad jie netrukdytu normaliai gyventi).

siose temose, kiek suprantu, visi save laikantys freakais stengiasi issiskirti. (antraip net negalvotu apie tokia savoka kaip "freakas&quotMirkt. turiu nuliudinti, bet psichiskai esate normalus zmonesŠypsena
o man idomu kas esu as - neatitinku 2 ir 3 punktu

nepaisant visko, i visuomene isilieti man kazkaip nesekasi…zodziu i’m in Šypsena

I am freak
You are freak
And we all are mother bliambaing freaks Šypsena

O siaip CH pagal ka tu freak??? Cia gal kai prisigeri ir pradedi daryti bezpridelus?? Šypsena

as tai dar ir egzibicionistas LiežuvisPPPPPPPPCha chaCha cha

Juokiasi ojojoj nenoreciau salia buti kai tau tokie bezpridelai prasides Cha cha Cha cha