visu demesiui del EVELITOS

visu demesiui del EVELITOS

paprasta reikia tik noro…gaila rytoij neiseis kaip planavau vaziuoti i vilniu…

o be to siandien pas mane nei jegu nera vakar nakti tokia medziokle buvo…3slankas paememMirkt
AKELA rašė:

paprasta reikia tik noro…gaila rytoij neiseis kaip planavau vaziuoti i vilniu…

slankas…smulkme…uzkandziui…

tai cia tau as gi ne vilkas…beje jei toks gudras paimk ja ir sumedziok…atnesk man jos blunksnaMirktta kur medziotojai i kepures segasi…
AKELA rašė:

slankas…smulkme…uzkandziui…

deje jos turi tik plaukus…plunksnu buna veliau…kiek pavyko issiaiskinti nuo pagalves…

hmmmmmmmmmmm akela as kartais daiktus vadinu ir savais vardais…jei ka…
AKELA rašė:

deje jos turi tik plaukus…plunksnu buna veliau…kiek pavyko issiaiskinti nuo pagalves…

as tai ne …jei ka…

tai ar kas nors medzios mane sia nakti?..

as noreciau tik sunku tave sumedziot kai tarp musu 100km atstumasLiūdna
AKELA rašė:

tai ar kas nors medzios mane sia nakti?..

Akeliuk, ar tikrau tau taip baisu ? Ar as tikrai tau tokia baisi? As maniau "svelni"… "gera"…

ui zmones negasdinkit taip AKELOS pabegs i miska ir negris…ka tada darysim aaaaaa???merginos???

na matyt jo pastovi mergina bande jo istikimybe… Šypsena
just spejimas…

AS AKELA gal kas nors paaiskin kas cia vyksta?..bo kotai nezinau…cia jus merginos mano kaily dalinates ar kaip suprasti?..bukit geros pasakykite tai kuriai dabar priklausau?..kas cia per pokstas su evelina?..KAS tu tokia ?..kaip tave suprasti…tai mane gasdini…tai myli…tai bucinius siunti…kas cia per kaukodromas vyksta man nezinant…
2maruxz…
as ju nemasinu as jas kaip medus traukiu bites…nezinau kodel…kiek teko girdeti tu fainesnis uz mane…nu korotcia kazkokios maniakes paskui mane slankioje…baisu darosi, dar pagaus padarys kazka…

Akela, ir kodel jos prie taves taip limpa, gal privaciom jas masini kazkaip? Kokia tavo paslaptis?..

2 maruxz
ne taip reikia klausti:ne kokia tavo paslaptis, o kas tu per paslaptisMirkt

PADEKA IR PAGARBA AKELAI:
Aciu Akela, kad nesusitikai su ta "EVELITA". Testa islaikei, sveikinu!!! dabar manau zinai kas as esu is tikruju!!!PaskambinkUz tai Bučkis tau siunciu
Na bet ir nagla ta Evelita buvo, ar ne?!! "Kazkokia manjake"Cha cha

nepyk mieloji evelita, bet supratau-nieko…gal paaiskintum man???

Grobis su juo daro viska, ka tik nori…na argi nesimato tai ant pachio Akelos. Manau jam reiktu mazhesnius zhverelius pradeti medzhioti Cha cha

Ash omenyje turejau visai ka kitka. Galbu pradeda laikyti koki shuni, tenais vedzhios ji, maitins, pirks jam visokius pedigripalus ir pan. Nu ir shuo li myles be proto toki koks jis yra su mashina ar be mashinos ir t.t. Cha cha