viskas dėl mėsos? :D


viskas dėl mėsos? :smiley:

doktorai, už ką banas? gini save ar cyborgą? Cha cha

ginu tave,nuo tavo menesiniu Ufff +savaite Ufff

o gal aš pats kaip nors apsiginsiu? Cha cha

Matem kaip apsigynei kai strelke kviete Taip

kad jau abejot pradejau tavo sugebejimais gintis,matau tik pult ismokes…siaip jei ka,tai pats manau supranti,kad tau zajobas uzejes…anokia cia naujiena

sakau, mėsa viskuo kalta, reik vėl pereit ant makaronų ir grikių, kaip buvau įpratęs, nes ne kekvienas ne tik finansiškai, bet ir fiziškai gali kasdien valgyt mėsą Ne

bl, sitas zajobas, tai kazkas virs kostios Cha cha kiek ans ant bangos, da nesu mates tokio intencyvaus uzplaukimo Cha cha

steroidai ir maisto papildai veikia Taip

bet is kazkokiu tai bruozu labai i Kozmoza panasus Taip Gerai Juokiasi Juokiasi

jo, baltymai labai išbalansuoja hormonus Cha cha o omega 3 žuvų taukai - pikti steroidai Cha chamačiau kaiptik drakoniuką impulse youtube.com/watch?v=gFoq8-Xszjs&feature=youtu.be&a mp;t=15m53s

tai nuo metano ar kokių kitų anabolikų toks piktas? Cha cha

but gaila,jei nepagytu…vis tik senas daliwis Nežinau

bedarbis?

čia visi ant manęs treti metai pikti, bet iš šono savęs nematot Cha chapiktumas užeitų, jei varyčiau kažką testosteronui pakelt Mirkt nevariau ir nesiruošiu, lai visokie rafinuoti ten mėsą augina Cha chadomo, kodėl? ar kad nenusiperku nieko brangiau nei 8k, ar kad mėsos kasdien nevalgau? Cha cha Cha cha Cha cha

kosmo, dėl to, kad tau nebūdinga sedėti tiek laiko bangoj ir blevyzgot non stop Mirkt px man, ką turi ir ko ne - neskaičiuoju svetimų šaibų…

Juokiasi

bled kur dolbojobas Juokiasi Juokiasi Juokiasi

siaip jau sakiau,kad su kuoste daug maz viskas ok,humoro jausmas yra,kazka apie masinas zino,kazka apie Cha chapadangas,bet tik tada,kai menesinem neserga Cha cha…bet kai uzeina,o uzeina karta i menesi stabiliai,tai Blogai Užsispyręs

Priespilnis… Ufff