Visiems


Visiems

neveikia avtofokusas pas samzunga? Nekaltas

Juokiasi na ,nemoku… Nekaltas

su laiku ismoks Laimingas

Kiek kart tu čia šiand maltis gali ??? DrovusNiekaip nesurandu gero atstumo Apakęs Ne

su laiku ismoks LaimingasAle padaryk tu taip… Mirkt Juokiasi

tai negi pas S760 ne taip kaip pas visus fotikus, kad nutaikai centra i objekta ir nuspaudi uzrakto knoBke iki puses? Nekaltas tada jei sufokusuoja normalei spaudi iki galo… Šypsenap.s. aisku dar nepakenktu balta knygute perskaityt, kuri buvo prie fotiko… Cha cha

Moteris Moteris reik aiškint ir aiškint DrovusPvz,jei noriu iš arčiau nufotkint,tai rodo raudoną ekraną,tai turiu atitolint,kad užsidegtų žalias ekranas Ufff

Vat,kol neparašei apie baltą knygelę,jau pagalvojau pati Taip apie ją… Ryte pasiskaityt Skaitau teks

raudonas remelis ir reiskia, kad nesugebejo avtomatiskai sufokusuot Mirkt skaityt ir dar karta skaityt baltaja knygele… Gerai Juokiasi

Juokiasi tai aš sitą anąjį suprantu,kad nesufokosavo… O be to čia labai švietė saulė Juokiasi ir aš nemačiau langelio MirktRyt pasimokinsiu Skaitau

kaip sake didis vadas “mokytis, mokytis ir dar karta mokytis” Gerai Taip Girtas

Juokiasi ApkabinimasNoriu gero fotiko

ir vel problema Mirktmano jau senas ,bet as patenkintas.o anie dar ir pinigu kainuoja Laimingas

na,didelių pinigų man nematyt LaimingasBet reikės paprašyt,kad kažkas nupirktų Mirkt

aky traukia? Laimingas