...visi mes skirtingi


…visi mes skirtingi

Ar foto klyjuota? MirktIdomus palyginimas!

Gerai patiko…

tik pakarpyta ir vos kontrasto prideta, ot Šypsena cia bandziau TAMRON 70-300mm f4-5.6 LD ir EOS 300D.

Mano nuomone cia naturalus kadras ŠypsenaIr beje idomiai atrodo Šypsena

nevienodo dydzio sienos buvo…?

cia stogo slaitas, na ir galine siena…

Užupis?

…ka zinau, kazkur senamiesti prie Gedimino pr, einu be kompaso o visus zemelapius namuose palieku, kol saule danguje, pagal ja orentuojuos Šypsena cia tik ant tvoros lipau, kad gauciau sioki toki horizonta Šypsena

Desineje matote fotkina su muiline, o kaireje su naujuoju Canon Cha cha

Geras kontrastas Gerai

Idomus sugretinimas Taip. Tik pateikimas nelabai, vaizdas labai jau plokscias. Nors is kitos puses - tai “sunki” vieta, as irgi kazkada tuos langus fotografavau, bet paskui kritiskai apziurejau rezultatus ir nusprendziau kad nieko gero… Beje, medziu virsunele kairej geriau uzretusuoti.

filosofiskiems apmastymam nuteikianti foto. liux Šypsena

Savotiškai. Biški patiesint nepakenktų ir paryškint.

Niu nieko sau! Ir kaip as galejau pagalvoti, kad si foto klyjuota Nekaltas Pasirodo net pora kartu per diena, ta gatvele einu ir … nematau. Pastabi - tiesa? Cha cha Liūdnas Akiu nepakeliu i virsu! O siandien atradimas!!! Cha chaBeje, prisiminiau, kad ir pati nuotraukos autoriu maciau besiruosiant fotkint sia nuotrauka Mirkt Ir dar pagalvojau: bene koks bituko forumietis bus Cha chaO CIA TAI FAINIAI!!!

puikiai atspindi nūdienos nekilnojamo turto rinkos būseną marijos žamėj visas namas per brūngus kažkam buva

sita ir man vis knietejo nufotkint, bet vis fotiko salia nebuvo Nežinau tu pirmesnis Cha cha

P.S. cia toks grozis einant tilto gatve link kongresu rumu Šypsena

Šypsena niu va kaip man gerai, as pirmas! VALIOOOOO