Visai nieko...


Visai nieko…

grzu Gerai

nieko Šypsena

o kur bulbem susideti ? Laimingas

ploni laidai… stipriaku pliusas ir zheme tai vabshe juokingi Cha cha o dar chia taip mocnai yra, kaip atrodo, tai vabshe Cha cha

kondiku tai reiktu Cha cha man .

normalus laidai … padaryta tike kiek reikia kas is to kad trifazio laidus susimesi jei niekas negros ten pas tave…

va cia jau ydomiau Cha cha

:]] neblogai tikrai

400W rms gal ir normalus, bet chia turbut kokie min 1000W rms. jei nuo akumo jis atvede tik viena tokio storio laida tai, manau, kad plonokas

trifazio… Juokiasi

jezau, kai zmones daro jie daro normaliai. atkreip demesi kad atstumas nuo stipro iki subo vos keliolika cm. tas pats ir nuo kondiko. paskaiciuota patikek. o tavo spejimas kad cia koks 1000rms yra visiskai kvailas. is ko tu sprendi apie rms galia? gal is laidu spalvos? dar vienas tiuningistas. katra sistema galingesne raudonais laidais ar melynais?

subas 2 riciu,tik firmos kaskokios noname. bent jau man nematyta

Cha cha ish ko sprendzhiu??? deja nuvilsiu tave, bet ne ish laidu spalvos. gal teko toki dalyka girdeti, kad apytiksliai vieno farado kondikas eina prie mazhdaug 500W rms ir daugiau. kadangi chia yra du kondikai (greichiausiai vieno farado), tai darau prielaida, kad chia turetu buti apie 1000W rms antras dalykas, rashydamas komentarus prie nuotrauku, ash nesistengiu pateikti kazhkokio tai ishsamaus tyrimo. pasirode, kad laidai plonoki tokiai sistemai(nors aishq ish nuotraukos nieko tiksliai nepasakysi), tai ir sakau, jei tik ponas (ponaitis) Apex leis aishq. Trechias dalykas, kai zhomones daro tai ne visada normaliai padaro Cha cha ash nesakau, gal chia viskas ir gerai shitoj sistemoj. taip pat nesakau, kad kazhka panashaus i shita esu dares. Ketvirtas dalykas: “dar vienas tiuningistas. katra sistema galingesne raudonais laidais ar melynais?” Na ir kam jau tiek tos ironijos chia reikia? gal tau kitu zhmoniu zhodzhio laisve kazhkokiu problemu kelia? ne ta koja ish lovos ishlipai? tam kartui tiek

dar vienas dalykas pagal kuri sprendzhiu, tai kad yra ir raudonu ir melynu laidu, tai tokios sistemos yra pachios galingiausios jei nezhinojai Mirkt Cha cha

jezau marija… nu kam taip giliai i plaucius emei? vienas faradas 500w rms… gera teorija tavo. tai turbt vienas benzo bakas 500AG ? aisku elektorikoj talpos ir galios santykis ryskesnis. bet nereik pezet tokiu nesamoniu. pas mane masinoj be jokio kondiko lupo 400w rms (RF 2 riciu 200w rms prie 2om) ivertink tai kad laidai trumpi. trumpas storas alidas nuo gero akumo. atidavimui uztenka. beje ar tu cia matai kad anie faradiniai? gal 0.2 ? Nekaltastiesiog kvaila spresti is vaizdo kiek yra galingumo. va apie ka as… matyt neesi mates kaip atrodo ir kiek turi but subu kad butu 1kw rms… cia vargiai 500 is to subo kogero 250 300

na ir ka kad 400w pas tave? na pas mane 450w (4*50 ir 1*250 alpine type R subui) na irgi nera kondiko, bet prie tokios galios vienas faradas, jau kazhka duotu. o teorija ne mano o Stinger electronics, kokiais jie dalykais uzhsiimineja pazhiurek chia stingerelectronics.com . aishq jei tu manai, kad tu zhinai daugiau uzh juos, tai jau chia tavo tokia nuomone, kurios ash nedesiu i shuns dienas prieshingai negu tu. kodel tu manai kad chia negali buti ~1000w? subas + 4 komponentai (du ish 2ju daliu, du ish triju, kaip matosi ish crossoveriu (gaila bet ne ish laidu spalvu Cha cha)), manai chia labai jau sudetinga ish viso to surinkti 1000w? kas del kondiku talpos, tai chia yra tik spejismas pagal dydi (kaip ir visa kita), jei tu visuose savo postuose rashai tik tai ka tvirtai zhinai ir nedarai jokiu prielaidu, spejimu ar shiap kokiu subjektyviu nuomoniu, tai su tuo ir sveikinu (nors ir labai tuo abejojiu).

Langus ishdauzhysit mazhinoi su tokia aparatura… Cha cha