VISADA ALKANAS :)


VISADA ALKANAS :slight_smile:

vaje Šypsena

Girtas

koks fainuolis Šypsenaniu juk nori but didelis kuo greiciau ,tai ir reikalauja savo dalies Cha cha

koks grozis Laimingas kiek jam laiko ???

kai dariau foto-jam buvo3dienos.o dabar jau net 7 dienos Mirkt Juokiasi

a je, anys visada atrodo lyg mamos pilve būtų 9 mėnesius badavę Cha cha

sveikinam sulaukus grozio Gėlė

as ir ziuriu kad toks mazylelis Angelas matosi kad bus didiziaakis putliom lupom Girtas grazus uzaugs Taip

aš kai žiūriu į tokio amžiaus savo mažojo nuotraukas, tai sunku patikėti, kad buvo toks mažas Drovus aukit didučiai, kad ir alkani Gėlė Laimingas

aciu uz grazius komentarus,bet manau,kad mazi kudikeliai visi yra l.simpatiski Apkabinimas Gėlė Širdis

keista- mano drauge kuri susilauke mazylio kuri laika, menesi ar 2 jo niekam nerode Baisubijojo ,kad gali ji kas nuziuret pikta akim ,kad kudikelis gali susirgti Apakęs

zinai as turejau l.gera pamoka kai tuokiausi baznycioje-kunigas kazka paklause(nebepamenu ka)bet zinau,kad jam atsakem kazkokiu prietaru.kunigas pasake l.gerus zodzius: -jeigu tikite prietarais tai ka jus veikiate baznycioje?! kadangi pati esu tikinti i r vaikuti ruosiuosi krikstyti-ir jokiais prietarais netikiu.kaip ji gali nuziureti,kas cia per nesamone? kudikelio niekam nerodzius ir piktai akiai nenuziurejus,jis jau man antra diena susirgo,bet su dievulio pagalba(tikrai ne prietaru)pasveiko. taip,kad jei tiki prietarais-sekmes,bet as jais ne kiek netikiu.

na as prietarais netikiu Ne,bet drauge taip tiki Nekaltas

Va ir gerai! Maziau tom nesamonem tiketi reikia! Fainuolis maziukas Laimingas

nu taip miela Laimingas