Vis dar pupa?


Vis dar pupa?

nrml cia atrodo. Kiekiena pana pasidazius ir ne kitaip atrodo, nieko nuostabaus

Tačiau ne kiekviena pana sugeba prisidėti TIEK špakliaus, kad neįmanoma atpažint poto ir ant tiek pakeisti veido bruožus Mirkt

dar visai gerai ji atrodo antroj nuotraukoj. būna žymiai baisiau

desineje grazesne atrodo nei kaireje kas cia tokia?

O aš pritarsiu New_Era, dešinėj žymiai geriau atrodo. Šypsena

kim yra kim… ir be špakliaus normaliai atrodo

Juokiasi Juokiasi Juokiasi grįžkit į realybę, nematau kas čia gražaus

pati tu grįžk į realybę, nunešė tave jau tie kosmopolitanai - pristabdyk su tais žurnalais… užmiršai kaip normalus žmogus atrodo? po stilistų apdirbimo ir karvė graži. įsikandai čia kažkokia pachmielnos kim nuotrauką…3.bp.blogspot.com/_RMM5j0PrdB0/Svf1IzrOt_I/AAAAAAAACnY/W3mwrenI cdI/s400/fashion+trend+ripped+jeans+fall+winter+2009+fashion+%289%29+k im+kardashian+keeping+up+with+the+kardashians.jpg

Tikrai normaliai dešinėj atrodo…

ko čia man rodai ją nušpakliuotą, geriau be jo parodyk Mirkt aš ir nesakau kad blogai ar nenormaliai atrodo, tačiau niekada gatvėj nepažinčiau tokios

pries tai rasei,kad nematai,kas cia grazaus. pati apsispresk Mirkt

bundarklyčia tu, aš kalbu apie tų dviejų nuotraukų palyginimus, taip kad stfu višta. užknisai jau mane, kiek čia gali piktintis visur

Dešinėj dar geriau atrodo. Šypsena

Kad pati visur tik pasipiktinima ir arsuma savo rodai. Jokio mandagumo ir tolerancijos. Laimingas

  1. img2.timeinc.net/people/i/2009/stylewatch/blog/090629/kim- karda shian-300x400.jpg2. cm1.theinsider.com/media/0/68/92/kim-without-makeup.0.0.0x 0.500 x785.jpeg3. withoutmake.com/wp-content/uploads/2009/05/kim-kardashian9 .jpgpilka pele kaip ir dauguma kitu panu

Gana miela.

sutinku su marijum

nei ten, nei ten negraži