Virusai tikrinant per wap emaila

Virusai tikrinant per wap emaila

Kazkada turejau dar gera telefona, tik deja tas prakeiktas emailo tikrinimas, pasigavau virusa ir baigesi telefono dieneles. Nieks man nepadejo, nei operatoriai nei kiti… Gal kam nors yra taip atsitike? Ir kaip tai issprendete? Drovus

Siaip tai viruso i telefona niekaip neisimesi.Nebent Worms’a,bet tai tik JAVA zaidimas Gerai.

jo wirusas yra tik telefams su bliututh ir tik su simbian programke

Nu nezinau, gal ka primaigiau. Bet po kiek laiko tai vis maziau funkciju atidarydavo, mesdavo kazkokia lentele… Nustebęs

O gal jau taip ate tavo telefui atejo Laimingas Nieko nepadarysi juk samsung Laimingas daznai gesta.

nu nzn as naudojuos emailu per wapa, bet man dar tokiu prijomu nebuwo

Aš taip pat su n3510i tikrinu savo e-maila,bet nieko panašaus nebuvo.

Per wapa tikrai wirusu nepasigausi.Greiciausiai telef parejo.

Per wapa tikrai wirusu nepasigausi.Greiciausiai telef parejo.

Vieno butu uzteke Drovus

Tai gal ten tiesiog telefono soft’ui ate Šypsena Jei imanoma tai tavo telefono modeliui padaryt, nunesk i telefonu taisykla, tegul perraso soft’a, gal ir pades…

Viena karta narsiau su mobiliaku kazkokiam web saite. Ir ten buvo parasyta, kad mano brauzeris pagavo virusa. Juokingai skambejo LaimingasBeto buvau is Interneto kavines per PC uzejes i ta saita. Tai windows’ini narykle reikejo perrasyneti(sugadinau kompa, atejo net FBI warning lentele)

Nu visko kartais pasitaiko Drovus

Nezinau, bet kai nesiau i taisykla sake kad niekuo negali padeti, mat su tokiu atveju dar nebuvo susidure Nekaltas

Mikro Visata perrasineja softus

Yra viena beda… nebeturiu jo… Nežinau

Negirdėjau apie tai… Iki dabar galvojau, jog tai neįmanoma… Skaityk tik tuos laiškus, kurie tik tau adresuoti arba siųsti žinomo žmogaus…

Ką tik bandžiau su mobu parsisiust keletą attachmentų kaip spėju su virusais, bet Reqwireless serveris “atsisakė” tai padaryti Cha cha tai jam “not readable document”, tai “application can not run in this enviroment”, tai “not supported by email service”…

Dabar technika, jau gudresne negu tada Drovus