Virtuve


Virtuve

Stai kokia sirtuvele man surinko sestadieni.Dar uzsides kaminas.

as masciau masciau ir kazkaip atsisakiau melynos spalvos Nekaltas kazkaip man ji neskani Šypsena ir tamsoka Nežinau + dar kazkaip keistai ta mikrobange apacioje-tingeciau lankstytis Laimingas nu bet gi kiekvieno skonio reikalas Apkabinimassveikinu su virtuviuku Labas

Mikrobange pasikels siek tiek, bet vistiek liks apacioj.O ji ten del vietos, mat virsui ir taip anksta.Butu buvus zalia, bet kambarys bus zalias, o cia grindys zalios-gausis ne butas o varle

O tai grindys ir liks zalios? Del mikrobanges, tai man cia nebloga ideja, kai reikes virtuve planuoti, tai reiks apsvarstyti toki varianta, nes vietos irgi nepyragai Šypsena Melyna spalva gerai - nezadina apetito Šypsena Tik as darysiu atvirksciai, komplektas sviesus, o sienos melynos :stuck_out_tongue_winking_eye:

Na grindu puse zaliu, o nuo vidurio su banga pereis i laminata-tik tas dar nepadaryta, nes nusipirkom is bomziuku buta ir viska darmom is naujo: grindys sienos ludos

visai graziai atrodo Geraibet manau, jei jau kur deti mikrobange, tai geriau auksciau nei zemiau. bet aisku kai vietos nera, tai reikia ziureti, kas gaunasi.

tiesa dar - cia kaune ar vilniuj daryta?

kokioj firmoj dareisi? graziai atrodo Gerai kiek kainavo? oas mus irgi zalios grindys Cha cha

mh…jo…skonio reikalas Šypsena zalias grindis dar pamaciau Šypsena o del buto pirkimo ar is bomzu ar is nea koks skirtumas Šypsena atejes i nauja buta viska daraisi pagal save Šypsena

skonio reikalas aisku, man labai nepatinka melynos plyteliu siules Nekaltas

Plyteliu siules yra zalios(tik gal atrodo taip nes fotkinta su tel).Ilgis 3m, suplota 2090Lt(su surinkimu).Dare vilniuj, toks dede Sigis.Siaip sita virtuve dabar yra Vievyje, kur jis ja ir atveze.

Kopijuota nuo NABUKO, stovi tokia pati Kaune Namu stiliuje. Tik tiek kad Nabuke virs 4000 berods

mokykloje piesimo mokytoja mums tvirtindavo kad melyna su zalia spalvos nesiderina. Nzn, gal jums realybeje pavyko tai padaryti Cha cha

na zmoniu skonio reikalas Laimingas nes man ir nebuvus stopiai mokinei per piesima sios spalvos nelabai dera Ne noretusi nebent tada sviesiai melynos spalvos grindu Nekaltas bent mes taip mastem,kai svaigom apie melyna virtuve Šypsena

no way, melina be rysio (man) primena rusu grycias… Šypsena

PAS MANE LABAI PANAŠUS,IRGI MĖLINAS.LIUKS MAN PATINKA. Šypsena

ja, coloringa ir dizainiux maziauiai jau 5 metuku.

jo Pavargęs Cha cha

visaj grazi bet beveik nera vietos maisto gaminimui