Virtualus elitinis viesnamis : didziausia nuodeme - praleista nuodeme

Tit rašė:

morf rašė:

o labasa rytelis mielieji viesnamio lankytojai…Šypsena
o saip man ziauriai skauda nugara… gal galeciau tiiketis kokio svelnaus masazo?Šypsena

Ko tik pageidausi mielasis. masazotai masazo. Ir saridono nereikes ŠypsenaMirkt

Ir mergina turi buti svelni kaip kaciukasŠypsena
o vaistu as isvis negeriu… geriau Alus

2 PrettyBagyrra, jokiu problemu brangioji. Šypsena klientu norai man isakymas.

2 Ralis., o cia juk ir nera naktinis kosmaras. tai realybe Mirkt va taip. Nebijok, klientu klientams nesiulau. nebent jie patys to pageidauja

2Morf, Katytes tai katytes. O jei pageidausi tai ji irAlus i guoli atnes Šypsena

Tit rašė:

2Morf, Katytes tai katytes. O jei pageidausi tai ji irAlus i guoli atnes Šypsena

wow!!
man patinka tox profesionalus aptarnavimas…
2tit Gėlės
o kiek ten tu katyciu turit?Šypsena

morf rašė:

wow!!
man patinka tox profesionalus aptarnavimas…
2tit Gėlės
o kiek ten tu katyciu turit?Šypsena

Tai visdelto komercine paslaptisŠypsena zinai, net siais ramiais laikais visko pasitaikoMirktAš nekaltas Taciau galite nebijoti, visiems uzteksŠypsena

dindo rašė:

O,brangusis,kad tu zinotum kaip as ikaitusi…
Ko pageidautum…?
Del kainos manau susitarsim…
Galiu ispildyti tavo slapciausias svajones…

vau… kokia reakcija i klientu pageidavimus!!! net nesitikejau, kad taip greitai viskas cia vyksta.
ko pageidauciau?.. nu manau susitarsim…
o del svajoniu tai tikiuosi taip viskas ir bus

Ko tik pageidausit,tamstele.

Ar busi patenkintas vien tuo?
As galeciau ir ka nors dar padaryti…
Gal turi kokia slapta svajone,kurios neigyvendina tavo mergina?Mirkt

Beje,acad,ar apsieisi be Viagros?
(Is savo puses pazadu profesionalu gundyma)!!!

elektrinis rašė:

Tit is baro varau pas tave…

LAUKIU TAVES

Tit tu ka as gi elektrinis.Gal ir nepamatysi bet pajausi…i rozete kistelk pirsta ir as tavoCha cha

elektrinis rašė:

Tit tu ka as gi elektrinis.Gal ir nepamatysi bet pajausi…i rozete kistelk pirsta ir as tavoCha cha

Pas mane istaigoje visos rozetes taip izoliuotosŠypsenaCha cha kad ten net adata nepralys. Zinai, garsa juk izoliuoti reikiaCha cha kitaip klientai bus nepatenkintiPiktas o tai jau blogai

benasss rašė:

Tit rašė:

elektrinis rašė:

Tit tu ka as gi elektrinis.Gal ir nepamatysi bet pajausi…i rozete kistelk pirsta ir as tavoCha cha

Pas mane istaigoje visos rozetes taip izoliuotosŠypsenaCha cha kad ten net adata nepralys. Zinai, garsa juk izoliuoti reikiaCha cha kitaip klientai bus nepatenkintiPiktas o tai jau blogai

Arba netycia ne ten kystelt gali Cha cha Cha cha Cha cha

Cha cha

O jei kliente pagedaus vonioj?Šypsena Ne bus kaip pas Robinzone batereika pf…?Šypsena

acad rašė:

Cha cha
O jei kliente pagedaus vonioj?Šypsena Ne bus kaip pas Robinzone batereika pf…?Šypsena

Na savo klientems, as siulau ne "batereika" o kazka tokioAš nekaltasAš nekaltas saunesnio

O mano svelnios rankos daro pati sauniausia masaza moterims ir merginoms. Cia tai jau faktas Kietas

elektrinis rašė:

as ir dibtini kvepavima ,ir sirdies masaza daryt moku

Kostolomo-masazisto nereikia?Šypsena

Tit rašė:

benasss rašė:

O mano svelnios rankos daro pati sauniausia masaza moterims ir merginoms. Cia tai jau faktas Kietas

Gerai, labai geraiŠypsena tiesiog fantastiska. PriimtasŠypsena

2acad, na nuolatiniam darbiu taves nereikia, bet jeigu bus pageidavimu is karto pakviesiu.O`kMirkt

Shefe, a shefe- manau acad i apsauginius-kostolomus tiktu ? Gerai

Skaitau vat visa tai, ir prisiminiau kluba SEXSLEEP, berods jis ir musu Lietuveleje egzistuoja…

Shaika! Nejuokaukit su Bagirra! Bo kai supyks…

PrettyBagyrra rašė:

Thanks, TiT, you are really Madam of this place Šypsena

Apsauga to neuzsiima. Galiu pasiulyti viena veikeja, bet jis ne is salono. Taigi

Tit rašė:
UOJ Acad atleisk mielasai sugrysk. Per ta ElektriniŠypsenaAš nekaltasŠypsena visai galva pameciau. Aciu tau Benasss, tau +10% gaunamu is klientu pajamu

Aciu uz parodyta lojaluma. ta proga tau Tit masazas visa savaite kada tik beuzsimanysi Šypsena Thanks uz $. O pati galesi ivertinti ka patiria tavo viesnamio klientes Mirkt

kate, ten prie duru skelbimux kabo GYVULIUKAI NEAPTARNAUJAMI…