Virtualus, elitinis bangieciu WC

Ajajai NustebęsNustebęsNustebęs baisu NustebęsNustebęsNustebęs ar nesudraskys mano graziosios ?!?!?! NustebęsNustebęsNustebęs

Cha cha

Jie be dantu, nesudraskys! Cha cha Tai imi ar ne, o tai man jau spaudzia?! Cha cha

…xi…spaudzia, gal reik padet dirza atsegt ar…na del palaikymo - susilaikysiu MirktCha cha
Gerai jau gerai imu Aš nekaltas
Hei!!! Zek kaip viska Gerai ir shvariai nuvaliau, tik vienu kampu nosinaites Apakęs Taigi, grazinu manau, kad tau po shio…irgi prireiks Cha chaCha chaCha cha

Na lekiu Mirkt Hmmm…gal reiktu sheiminikei pasiulyti, kad shalia vonia ar dusha irenktu Aš nekaltas Nes po tokiu devintu prakaitu nulietu darbu reik ne tik rankas apsipraust Cha chaCha chaCha cha

Kagi, iki…sekancio pasisedejimo WC Mirkt

Tai, kad ash jau su atsegtom ir pusiau numautom stoviu, momento laukiu! Cha cha
Na nosinaites man nereikia, as tik papiskaju, nes nelabai drasu daugiau ka daryti! Apakęs Cha cha
O. markeri paliko… ka cia mums sukurpus?! Aš nekaltas

Vakar buvo zirniu sriuba…
Dabar pirst… Atsiprasau…

Nepritaskyk ten zirniais, ar tai kas is ju liko! Cha cha Beje, pameni, ant duru buvo parasyta:
Nusisypsokite, jus stebi VRS kamera!
Dabar zemiau paskaityk:
…jus tiesioginiame eteryje Cha cha

kas chia nuogu bobu pripaishe blin su markeriu…malalietku darbas.
…/me paskaito laikrashti sededamas ant unitazo…
gera darbo dienos pradzia

Tu ta klaikrashti geriau pasitiesk, nes po to po garzinkos33 zirnius issimozosi! Cha cha

nu ir… ka, uzsikimso?

Xebryte, tarp kitki visai rimtai! Ash viena diena, dirbdamas Vilniaus Kraujo Centre Pakabinau jems tuluke toki plakaciuka:

"Jusu paciu saugumui Jus stebi VRS kamera"

Reikejo matyti, kaki lakstima tai sukele! Šypsena Ukvedis lakse- “Kas ileido TELEVIZIJA?!!”

Cha chaCha chaCha cha

Buvo tikrai grazu!

Kak gornyj oriol na vershine Kavkaza
devilazas sidit na kraju unitaza…

Cha chaCha chaCha cha

Mieli bangieciai, o kaip ten iejimas… as ir pati nepagalvojau…
Mokomas, ar ne?

zinoma mokamas. labdara nori uzsiimti? tik jei jau rinksi babkes, buk maloni suteik komforta

Kak oriol na vershine Kavkaza,
Ja sizhu na kraju unitaza.
I gliazhu, kak gliadiat na dorogu,
Na svoju obosrannuju nogu…

Ot gerai bent jau vakar dykai nusi****au! Cha cha

vat ir shi.kit. aukstielniki…Aš nekaltas