Virtualus, elitinis bangieciu WC

Gerai Gerai

geras geros temos pratesimas! Maniau, kad visems viduriai uzketejo! Cha cha

Gal atvirksciai? Aš nekaltas

Reikia skirti musu taulietui konkretus valytojus. Siulau TIKRASgrozis ir Liaudiespriese is blevyzgu…

jei nuotaika galima butu sulyginti su tustinimusi, tai man sendien tikia tryda…visa diena cia sedesiu…blemba

Gerai kartais pasedeti ir Cosmopolitan pasiskaitytiŠypsena

ApakęsApakęsApakęsva kaip shiku. net akees ishsprogoApakęsApakęsApakęs

pyrst… ai ka ten pyrst… pliuuuuuuurpt

…aaaaaaaaaaaaaa…!!! Apakęs Visi i shonus…!!! Apakęs Spyris koja i duris…sorry sheiminike, rankos uzimtos - uz nugaros Aš nekaltas Kelnes zymyn…uffff…kokia palaima…Gerai

Valytojos tai cia kaip, kad patiems uzpakalio nereiktu valytis?! Cha cha

me pasidairo pro kabinu apachias…xexe

Aš nekaltas kol sedziu reik, kazka nuveikt…??? Aš nekaltas Aha, markeris Gerai Deshinej pusej ant sienos…:

Gyvenimo tiesa: tik tu vienas esi savo laimes sheimininkas Mirkt Laikyk ja stipriai Gerai Ir nepaleisk ish rankos, kol reikalo neatlikai iki galo!!!Cha chaCha chaCha cha

O shis tiesiai priesh akis ant duru:

“SAY CHEESE!!! JUS FILMUOJA SLAPTA KAMERA!!!”ApakęsCha cha

O kitoje puseje parasyk, Iki taves cia dar buvo skiautele toletinio popieriaus…
O priesais akis ant duru…
“SAY CHEESE!!! JUS FILMUOJA SLAPTA KAMERA!!!” Cha cha Cha cha

X-lite, kaip pastebejau savus reikalus jau atlikai Cha cha Taigi, nieko neveiki?!Aš nekaltas Shtai randonas markeris…Ei!!!Piktas Kur brauniesi i mano valdas PiktasCha cha Cia apcioj pro duru plyshi…Mirkt
Isiamzink ir tu Mirkt Tik atsargiai, valytoja tikriausiai pikta moterishke…Aš nekaltasCha cha

Na ir dar vienas nekuklus klausimelis: gal netycia turi prie saves kokia skiautele popierelio??? Aš nekaltasNustebęsCha cha

Del popieriuko nepergyvenk, valytojas gi tam nusamde! JOs viska valo! Ten uz taves reikia tik rundona knopke paspausti (paper) ir viskas bus ciki! O jei ka, automatika nesuveiks, tai galesiu savo nosine atiduoti (pabreziu, atiduoti 0. Cha cha

Musu tauliete popierius isduodamas automatiskai, te reikia kumsciu i siena "pobarabanit", tada pasirodis TIKRASgrozis arba Liaudespriese su popieriu ir pati tau viska nuvalys.

cha, gretimoj kabinoj kazkas mastrubuojasiCha cha ir garsiai dusauja. o as pamirsau uzrakinti duris, ir kazkokia storule isirove i mano kabina kaip tik tuo momentu, kai perdziau.Cha cha

Aš nekaltasApakęs hmmm…taip kaip cia dabar yra: knopke spausti pagal X-lite nurodymus ar sienas dauzyti??? Aš nekaltasCha cha Ir sakot valytojos viska valo ApakęsGeraiNa gal ir neblogai, taciau kazin ar ash prisileisiu Aš nekaltas Shiaip nieko priesh neturiu, bet nepasitikiu ar shvariai darba atliks Nustebęs

Kaip parduotuvese: Atsiprashome, kasoje MOKINYS!!! Cha chaCha chaCha cha

X-lite, o nosinaite naudota???Cha chaCha chaCha cha

O blyn, pamirsau, kas cia valytojom dirba Apakęs Nu as tai jau geraiu pirstu nusibraukciau, negu man TIKRAsgrozis nuvalytu Apakęs Blogai.
Promile, o nosinaite naudota, bet ten tik svarus snargliukai! :smiley: :smiley: :smiley: Tai zinok dar geriau, kai nelygus pavirsius, tai geraiu visus neshvarumus nuvalys! :smiley: :smiley: :smiley:

tienti rašė: cha, gretimoj kabinoj kazkas mastrubuojasiCha cha ir garsiai dusauja Uzuojauta Nustebęs Pazystamas atvejis...Aš nekaltasMirkt echhh... sunku buna, kai susikaupti, pashaliniai neleidziaBlogaiCha cha

Pala, pala pirmiausia reik ishsiaishkinti: tavi svetimkuniai jau sudziuve ar tik shi ryt dienos shviesa ishvydo Cha chaCha chaCha cha

Nea, praeitis, ishkamshos! Cha cha