***Virtuali vaistine***

Virtuali vaistine

Reikia vaistu nuo viduriu sukimo. Tik greitai, nes nespesiu net i virtualu tulika nubegti! Mirkt

maruxz rašė:

Pradziai man reikia raminamuju, bo sefe taip uzkniso, kad nervai nebelaiko… Blogai

Niu Tramadol labai geri nuraminantieji(be bajerio)+Bučkis Šypsena

Svyturys rašė:

Diora rašė:

aaaHaaa

Tai dabar jau tu išversk į valstybinę kalbą…

chia lietuvishkai Mirkt H=h Cha cha

chloe rašė:

maruxz rašė:

Pradziai man reikia raminamuju, bo sefe taip uzkniso, kad nervai nebelaiko… Blogai

Niu Tramadol labai geri nuraminantieji(be bajerio)+Bučkis Šypsena

O gal zinai, kiek jie kainuoja? Matau, kad ir siandien be raminamuju neapsieisiu… Mirkt

nemokami vaistai nuo menesiniu, garantija 9 menesiaiŠypsena stokit i eileŠypsena

Citramono… Citramono… cit…

O shiaip man viska verskit i negru kalba, bo nieko nesuprantu Cha chaCha chaCha cha

O negrų kalba tai čia kuri???
Ir apskritai, užtokiu žodžius, amerikėj jau į mumi žvelgtum iš labaaii aukštaaii… Mirkt

aaaHaaa

Diora rašė:

aaaHaaa

Tai dabar jau tu išversk į valstybinę kalbą…

Jei jau yra virtualus baras, tai reikia ir virtualios vaistines. Bare galima gauti vienos rusies vaistu Taurė, o vaistineje - tikru vaistu…

Aishku, reikes vaistininko. Gal kas ishmano situos sveikatos reikalus?

Pradziai man reikia raminamuju, bo sefe taip uzkniso, kad nervai nebelaiko… Blogai

atsiprashau,gal turit ka nors nuo triukshmingu kaimynu?Cha cha

Taip,turim - 2 Bereta ir 1 Makarov Cha cha

jolke rašė:

atsiprashau,gal turit ka nors nuo triukshmingu kaimynu?Cha cha

taip be abejo vat puiki bytuke is kanados klevo…
Cha cha

achiu,aash gal antra varianta pasirinksiuCha cha

nickita rašė:

Taip,turim - 2 Bereta ir 1 Makarov Cha cha

Man prasom: 1. ka nors nuo alergijos, bo ant plastakos po savaitgalio kokia to alergija. ir 2. ka nors nuo kolegu, mat yra keletas tokiu, kad kvepuoti trugdo Piktas kurmiai

Jolke, I variantas daug patikimesnis Cha cha

Sorry,man siandien juodo humoro diena…

jolke rašė:

atsiprashau,gal turit ka nors nuo triukshmingu kaimynu?Cha cha

Siuliciau Mauzerio Balzamo nuo galvos skausmo. Vartuoti po 9 gramus vienai galvai, o kuriai galvai- tai priklauso nuo galvos skausmo pobudzio. Cha chaCha chaCha cha