Vilnius yra statomas už "juodus", nežinau, kaip KaunasLietuva-vergų kraštas

IgnoruojuVilnius yra statomas už “juodus”, nežinau, kaip KaunasNeLietuva-vergų kraštas

IgnoruojuPrivačios firmos, jie moka minimumą. Negi valstybė tokia durna, kad mano, jog už katorginį darbą žmogus dirbs už minimumą, kai tenka dirbti ir šeštadienį, o retsykiais ir sekmadienį? Todėl, firmelės-šaraškino kontoros- jiems moka “juodus”, o į korteles perveda tik tą minimumą, šiek tiek padidintą, kokius pusantro šimto litovcų. Kas kaltas-žmogus, kuris eina dirbti į tokias firmeles, nebetekdamas socialinių garantijų (juk pensiją teks gauti kažkada), ar valstybė, kuri plėšia baisius mokesčius, ar juodas kapitalistas, kuris, samdydamas vergą, spaudžia sau didžiausią naudą???

Net “Biovela” moka savo darbuotuojams vokuose. Mano viena podrūžkė vis sako, jog jau tikisi gauti voka, nes kitoms bendradarbėms jau davė, todėl dabar jos eilė. Ir kur bepaklausysi, visur šešėlinė ekonomikaPavargęsnemanau, jog Uspaskis išskirtinis, čia visi vieno kirpimo sukčiaiTaip

Taip mes “einame į Europą”, manau, niekad ten nepateksime, kol neišsilakstys visi bent ką nors sugebantys žmogeliukai į užsieniusVeee

jei Lianzbergius nebūtų sugriovęs kolūkių, taip nebūtų buvę…

… NET Biovela? Apakęs Apakęs Apakęs

Ignoruoju

vemt ima tokias nesamones skaityti

Ne naujiena jau seniai.

kol bus atskaitomi i valstybes biudzeta milziniski mokesciai,tol ir gyvuos vokeliai…

Valstybė-didžiausias plėšikas. Be vokelių nekils VilniusNe

bet ir Elektrenai jau kylaŠypsena

Ar tie du šešiolikaukščiai irgi statomi už “juodus”?Apakęs

O kas, pvz., gali nusipirkti butą už 500 000???Nekaltas Tik ne elektrėniškiaiNe

Buože, buože, pusė milijonoApakęsPavargęsBaisus

…kur aš ta buože buože girdėjau nepamenu…bet man atrodo, kad tai kumečių šaukinys…

Mobilusis buože buože Mobilusis

…prijom prijomMobilusis

Stroikėj taip: tris mėnesius gauni po 800, oficialiai, po to ketvirtą mėnesį premija vokelyje taip 4000-8000. Išeisi neištvėręs katorgos - vokelio nebus Be be be Nū, Akropolį unt Kowno panašiai renčia, iš susijusių girdėjau…

Žinokite taip renčia ir "aerobusus" ir netgi gamykloje kur gamina "didžiapopovickinį" alų panašūs negerumai darosi…
O kaip elgtumėtės jūs?.. Siūlau šūkį:

mes nonorime būti baobabais 2000 metų!!!

nežinau, gal aš ir kumeyė…o ką reiškia "kumetis", beje?

Nenorime, no nado, Fedia, būti babuinuTaipO kas babuinui-ką jam liepia, tą jis ir daro? Liepė iš vienos krūvos nešti į kitą, babuinas ir neša, o jei liepė parnešti viską į pirmąją krūvą, babuinas ir parneša. Kas jam? Jam pofig, nes jis babuinasŠpyga"pimp… dėjau", sako babuinas, bet, kai ateis pensija, gal jau nebebus, ko dėt jam, babuinuiUžsispyręs

…tai babuinui/ei baisi yra babuiniška senatve, o babuinu po nature būti nebaisu?

kas ta bioviela?

Biovela, kuri dešras ir mėsgalius visokius gamina