Vilniečių foto klubas:

Siulau visiems Vilniaus klubo nariams prisijungti prie grupso, taip bus patogiau susiorganizuoti meetus, apsitarti ar siaip linxmai pabendrauti. Nebukit abejingi ir nusiuskite laiska adresu: [email protected] Taip jus prisijungsite prie sio klubo mailing grupso. Sekmes

Nžn ar reikia groupsų bendravimui. Pvz man ir taip patogiau/geriau/aiškiau/įdomiau bendrauti čia. Vis delto esam bangos vln foto klubas =]. Tai kad čia bendraujam manau nieko blogo. Na o groupsai gerai butu kaip informavimo budas, kai reikes visiems (kokiems 400 nariams=)) išsiusti pakvietimus i meetą tai žinoma patogiau yahoo,nei kiekvienam privačias žinutes siusti. Poto ir saita klubo padarys ir chata ir galerija ir kita foruma Girtas. Gerai,einu registruotis.

Na visgi grupsas nepamaisys. Aisq bendravimui yra skirtas sis forumas. Nors pastaruoju metu man kazkaip labai sunkiai ji uzkrauna

nu ir mane prirasykit Laimingas

Manau kad meetas buvo tikrai pavikes Šypsena Taip

Sutinku tomcat Taip.Gerai pabendravom, pafotkinom, aš Anubio canon 300 išbandžiau Girtas. Ir Anubio padaryta panoramine foto labai gerai atrodo Cha cha, vos visi tilpom Juokiasi. Reikia sukurti dalyvių sąrašą ir įmesti ten nuorodas į meeto foto. Na o tas mitingas prie maximos tai nieko ispudingo lygtais ir nebuvo, pavelavom mes, tai sunku spresti… Tai kada kitas meetas?

padarom sekantį mytą balandžio pirmąją? bus penktadienis…

Grigai, na ir koks bus meetas isivaizduok Juokiasi. Kiek informacijos vienas kitam geros pasakysim Juokiasi. Kaip apgaudinesim del susitikimo vietos Juokiasi. Reikes is photo.Net atspausdint foto ir pristatyti kaip savo Juokiasi. Balandzio 1 - Tada tiesiog meetas bus- Girtas ir Juokiasi. Anyway, geriau gal šeštadienį… Beje, atnešk kitą kartą MARK II Mirkt. P.S. Kaip ta panelė kuri buvo su tavim? Uzsiregistravo bangoj?

Grigai, na ir koks bus meetas isivaizduok Juokiasi. Kiek informacijos vienas kitam geros pasakysim Juokiasi. Kaip apgaudinesim del susitikimo vietos Juokiasi. Reikes is photo.Net atspausdint foto ir pristatyti kaip savo Juokiasi. Balandzio 1 - Tada tiesiog meetas bus- Girtas ir Juokiasi. Anyway, geriau gal šeštadienį… Beje, atnešk kitą kartą MARK II Mirkt. P.S. Kaip ta panelė kuri buvo su tavim? Uzsiregistravo bangoj?

Manau grupso reikia, nes cia makalyne kol ka susirandi ir susitari.

cia nieko ieskoti nereikia. cia tik einamoji situacija Šypsena

A ka sudomino mergiote? Taip, prisiregistravo ji. O nicka susirasi pats Laimingas Ok ok darom myta balandzio 2d.

as uz sestadieni siulau kokia 14.00 vieta da sugalvosim

Tai kas už balandžio 2 dieną, 2meetą,2 valandą? Fux’o laikas irgi manau tinka. Martynuk, ar ateisi i 2 meeta? Visi taves (na ir maximuso,bet ji kitaip) pasiilgo praeita karta. Beje grupsas gi jau yra, fux padare. Grigai, as tiesiog pamirsau jai kazka pasakyt svarbaus Mirkt, nicko nerandu, bet px. Kaip tau 05.04.02 data meetui?Ateisi? Atnesi (atspausdinsi) MARK II ? Cha cha

Na va ir vel negalesiu. Dirbu. Kokia 17.00 dar galeciau Liūdnas Arba gal prisijungt veliau?

Ir vistik, manau, geriau būtų organizuot 14:00 - ir šviesiu paros metu, ir prietemoj bus galima fotkintis KietasMan asmeniškai tai tikrai tinka, bet va, matot, yra kam netinka. Na, lai sprendžia “Valdžia”. O Mark’as man nereikalingas, kaip aš jį tokį suvaldysiu… Nekaltas

as, deja, balandzio antraja negalesiu, nes svesiu seimynines sventes. o seimynines sventes - dalykas sventas Mirkt

Na sikarta matyt, kad as busiu Šypsena su kokiu nors senu aparatu Laimingas

didelis klausimas dar ar galesiu sudalyvauti - labai jau toli ziureti reikia Šypsena

Antra valanda? Nakti? Wa cia tikrai geras prikolas butu! Cha cha A lia Adamsu sheiminele! Šypsena