Vilniečių foto klubas:

Man antradieni ir treciadieni laisvos dienos. Tik tyliai bet mesiu as ta darba Cha cha, nes i meetus negaliu eit Cha cha. Va nuo kovo jau uzdalyvausiu, nusimato perejimas i kita darba Cha cha

na, as manau mielai prisijungciau, taciau tik su salyga, kad viskas vyks 5-dieni… arba savaitgali Šypsena

kaip kiti? tokie neaktyvus?
arapsikrove darbais mokslais?

jei pataikysim ant tokios dienos tai prisijungsim…

na pakonkretinsim dar del dienos. idomu kas dalyvautu.
reikia kazka idomaus sugalvot si karta.
Dar galvojuka, jei turit minciu isliekit.

aha… kazkaip neatsidaro…

Žiūrėsma, kas kaip Nekaltas
Linksmybės
Kietas
Cha cha

nera norinciu kita savite i pabaiga?

Ok. Taip ir darom.

Oohoho… Šypsena visai neblogai nusimato viskas Šypsena

Martynuk, o kur rinktis? siaip ketvirtadieni gali ir palinoti kazkiek, man asmeniskai netrukdoŠypsena O ar bus norinciu traukti kabokan? Šypsena bendraukit netylekit Paplepėkim

Kaip ne kartą buvo sakyta, savaitgali mes norim šventę švęst.

norim
tik gal su kita idėja?

pagal http://www.meteo.lt/oru_prognoze.php sauleciausia diena siam laikotarpiui bus 09-09-02, t.y. treciadienis, t.y. rytoj Šypsena kitom dienom zada debesu, tai o bet taciau saulute cia aktualiausias dalykas tai saulegrizai Mirkt nors man bokalas alaus graziai atrodo ir dirbtineje sviesoje Cha cha

nzn. normali liaudis, greiciausiai kad. Ta Tautvyda pazystu tik is fotografiju, o kvietima gavau chainletterio principu. Tai gi gyvenam laisvoje salyje - nepatiks, nueisi i sona ir tiek ziniu.

Kai tik prisesiu norm prie kompo iskart sukelsiu.

galima, man tinka

Liepos 17?

visada palaikau susitikimu ideja. manau ketvirtadienis gera diena, tik kuris dabar?

Tai nelabai bus daug laiko fotografavimui.