Viliojantis pasiulymas,ka apie tai pasakytumete

Viliojantis pasiulymas,ka apie tai pasakytumete

IŠNUOMOJAMA 280 m2 veikianti kavinė-klubas Senamiestyje, Tilto g. Judrioje vietoje esančios ir gerai įrengtos patalpos yra pirmame aukšte(149 m2 - kavinė) ir rūsyje (131 m2 - klubas), taip pat šalia įėjimo įrengta 40 m2 lauko terasa. Kavinė-klubas išnuomojama su visa įranga, baldais, garso aparatūra, indais ir įrankiais. Nuomos kaina: 35 Lt/m2 arba 9 800 Lt/mėn. ober-haus.lt/pages.php/011201 Man tai cia kazkas itartina,pakankamai nebrangiai…tuo labiau arteja silti orai,ta terasa tikrai praverstu ir su klubu galima dauk ka primastyt,jau nekalbu apie pacia kavine…

nesu vietinis del to nelabai zinau tos vietos, bet 10K atiduoti uz nuoma… Nekaltas

Zinau as ta kluba. Vieta ten nera judri mano nuomone. Savininkams kaip suprantu nesiseka valdyti klubo pakankamai pelningai.

koks ten klubas,a?

neveikia tavo nuoroda

tilto baras, lyg ir taip kazkada vadinosi.

Pritariu, 120k uz nuoma man irgi atrodo zveriskos islaidos. Pagal mano paskaiciavimus reikia penktadieni ir sestadieni tureti po 125 klientus vidutiniskai. Be to Tomzykai, pavasaris, vasara labai pjauna klubam per kisene. Jei netiki paziurek kiek ju yra uzdaryta per vasara. Pagrinde vasara zmones megsta vazineti i kaimo sodybas pirteles, i gamta ir so on. Ai ir dar zinoma i dazasvydi pas mane i kluba Mirkt

tai taip,pavasara klbuo nepopuliaruma konpensuotu lauke irengta terasa…

yra pigesniu variantu ŠypsenaKavine/baras Miestas: Vilnius Rajonas: Pylimo g. Adresas: Pylimo g. 38 Aukštas: 1 Paskirtis: Kavines, baro (dabar veikianti kinieciu) Plotas [m²]: 120 Šildymas: Centrinis Ypatumai: Su baldais, Signalizacija, Atskiras iejimas, Pastabos: Paruosta kinieciu restoranui, didele irengta virtuve, baldai, virtuves iranga, apsaugos policijos signalizacija, 2 sales. Kaina: 5 000 Lt/men Modesta 869873645

aruodas.lt/filter.php?fname=&f_id=&obj=6&f_city =75&f_dt=0&f_intendance=bar&f_zone=&f_area_min=&f_ area_max=&f_price_min=&f_price_max=&sort_by=0&search=+ Filtruoti + ir dar biski Šypsena

As tai atsimenu kluba “Po tiltu” Nekaltas Anyway, vieta ten gera (nes centras), kad nejudri - tai faktas (nes pats kazkada apie toki veikianti kluba suzinojau tik is pazistamu), taciau, galbut geras marketingas siuo atveju ishsprestu zinomumo/lankomumo problema Nekaltas galu gale ne vien vieta viska apsprendzia - “Prospekto pub’as” geras pvz.

Tilto gatve labai judri vieta,nors as padaryciau judria,gaila ,kad as su kavinemis nieko nesuprantu…

judri vieta masinu atzvilgiu, zmoniu atzvilgiu tai pravalaas. Kodel? Buvau ash ten kelis kart. Miortva visada zmoniu nulis. Jei mes meetus rengdavom tai vieni ten ir tusindavomes. Ta kavinuke turetu prisitraukti klientu tik: 1. paruosdama super pigius kompleksinius pietus, sialia man draugelka dirba skundzias kad ner kur pigiai papietauti(kelioniu agentura + netoli kongresu rumai, dar kelios nemazos organizacijos). 2. geros reklamos bet uz nuoma kaina Pavargęsis karto i minusiuka toki nemaza galima nugrimzti