Vietos, kur galima lankytis su augintiniais: viesbuciai, kavines

Kiek ėjau, visuomet mielai priima "Cafe de Paris" didžiojoje g., greta Prancūzų kultūros centros ir ambasados.

Aš tai buvau šokiruota, kai su savo vipetuke apsilankėm “Belmonte”…
Atvažiavom, išlipom iš mašinos ir pradėjom eiti pievute (net nesiruošėm į kavinę, o tik norėjom pasivaikščioti prie krioklių). IŠ KARTO atlėkė apsauginis ir pareikalavo šunį uždaryti mašinoje arba priešingu atveju neleis nei žingsnio žengti toliau!!! Aš tai pakraupau konkrečiai, pasakiau, kad jei prikakins, surinksim, kad nepergyventų, bet Ne, JOKIŲ!!!

Apsauginiai visur apsauginiai…Kvankt?

Aš su savo šuniuke kartais čia ateinu, pasivaikštom ir nieks nieko nesako. Gal tiesiog ant šunų nemėgstančio apsauginio pataikei.

“Audruvis” netoli Joniškio mielai priima su augintiniais Taip

Tai kad jis minėjo, kad čia nurodymas.

dėkui už rekomenduotą transilvaniją: skaniai pavalgėm , ir Orsiui nereikėjo mašinoj likti Labas

Ne naujiena: Kiras dar buvo vos poros mėn., kai nuvažiavom pasivaikščioti po Belmonto apylinkes. Per to kabako teritoriją nešiausi jį ant rankų, viskas buvo ok, grįžtant atgal vėl paėmiau ant rankų (kad žmonėms po kojom nepalįstų, visgi dar labai mažiukas buvo), pastebėjo apsauginis, tuoj pat prisistatė ir pareikalavo nešdintis. Sakau, mes čia net nevaikščiojom, aš jį noriu tik nusinešt iš čia - liepė kuo greičiau dingti. Dar būčiau supratusi, jeigu mano Šuo būtų ten bėginėjęs - tada tikimybė, kad gal padarys kokį kakutį, bet nesuprantu, kokią grėsmę gali kelti glėbyje laikomas mažylis… Nekaltas

Kaune, taip kaip ir buvo minėta, “Presto” priimaTaip
O Palangoj bene viešningiausiai ištisą sezoną priima “Monika”, lauke aiškuCha cha ir šiaip bent jau parūry nebuvo vietos, kiek ėjom,kad nepriimtų su šuniuNekaltas

Ačiū ,kas rekomendavo vila “ramybė” tikrai šunelius ten myliŠypsena)) maniškis tikra žvaigždė buvo, vandenuko gavo ir dėmesio sočiai Cha cha Labas

o kaip Šiauliuose reikalai? Jau girdėjau apie Presto gerus atsiliepimus Laimingas

Šiauliuose tai neoficialiai žadėjo į “Kišenę” Aušros alėjoj įsileist, dar manau, kad su “Teatro bufetu” ne spektaklių metu suderint galima būtų Mirkt

Dar prisiminiau, Vilniuj, Užupyje, Polocko 7a atsidarė “Šnekučio baras”, Šnekutis sakė priims su šunimis, jeigu jo nepuls Šypsena Bruknei jis taip patiko, kad tampė už ūsų pasilipus. Tik atsargiai, šeimininkė iš virtuvės kiaulienos kauliukus nuvirtus neša šuniukui palepint… Ten tiesa specifinė vieta, daug naminio alaus iš Pasvalio, Pakruojo rajonų… Kas mėgsta Mirkt

Būtent dėl šios temos (kaip supratau) atsirado straipsnis ta pačia tema ‘LAISVALAIKYJE’ . Dar nespėjau apskaityti, bet jau mačiau nuotraukas ir antraštes.
DžiuguGerai !!!

nu va kaip gerai - zurnalistams del temos nereikejo galvos sukt. galetu papildyti jei rado ka naujo, ar kazi tik sia medziaga pasinaudojo Cha cha

Paskaitysim - pamatysim :]]]]
uItra, gali savimi didziuotis Flirtas

Finttte, bandysiu FlirtasCha cha

siaip del vietu kur arsiai varo lauk - puikiai pamenu kai irgi iskart atleke apsauginiai Kretingoje, kavineje “Vienkiemis”. suprantu, kad zmones tiesiog pasako, “sorry, negalima”, bet kai patys atlekia kaip isiute sarginiai sunys putomis drabstydamiesi, tikrai nesinori ten grizti nei su suniu, nei be jo…Ignoruoju

man irgi buvo nutikusi įdomi situacija Nekaltas vaikščiojau su savąja ir taip noriu gert,galvoju užeisi trumpam į degalinę atsiprašysiu ir nusipirksiu.Buvo apie 10 val. vakaro jokių žmonių, o ir degalinėj tik gėrimai ir čipsai.Mes įeinam atsiprašau, o degalinės operatorius, kad užsipuls kitą kart dramblį atsivesk, o aš galvoju asile tu asile ir atšoviau “gaila, kad neturiu tikrai atsivesčiau”. Dabar dažnai ten užsukam, tiesa operatorius kitas dirba Laimingas visada mus aptarnauja, pakalbina ir jokio bumbesio.Jei pas manęs į darbą ateitu su šunim, tikrai pakalbinčiau ir labai džiaugčiaus Laimingas tiesa ne su maisto prekėm dirbam Cha cha bet mano nuomone, per daug vietų, kur negalima su šunim užeit ar vaikščiot.Nesuprantu ką tas šuo gali padaryt prabėgęs per žolyna, jei prikakintų tai susirinktumėm gi ne buki esam.Kai pagalvoji, tai prie tų pačių kavinių žolynuose daugiau prikakina, prisysina tie patys kavinių lankytojai - žmonės. O ir į parduotuvę įėjęs bomžas, tiek dvokia, kad su mūsų numaudytais, nušukuotais, numylėtais šunim nėra, net kuo lygintis Cha cha man tai graudu, taip norėtusi su savo gražuole eit visur, bet dėja …

na surinkt, gal ir ne visada surenkam - bent jau neutraliose vietose (uztenka apie namus pavaiksciot ir tuo isitikint), o is ten ir bendra nuomone apie sunis ir seimininkus Mirkt bet zinoma, iejus i kokia kavine ar degaline su sunim ant pavadzio vargu ar daugiau purvo prinesim, nei tiesiog vaiksciodami su batais…

dėl savosios tai esu garantuota Juokiasi ji turi savo vietą tik savo kiema ( gyvenam nuosavam name) kur bevaikščiotum ji nė tūpt nebent jeigu jau labai labai reikalas prispiria Mirkt
bet prisimenu, kai pirmą kartą važiavom į parodą pasižvalgyt, stojom visur pakelėse, o ji pavaikšto ir nieko, nu galvoju kai įeisim į Litexpo šakės būs Nekaltas prisigrūdau pilną rankinę servetėlių, maišiukų, rankšluostukų Juokiasi o ji niekur ir nieko, nu blemba galvoju kas jai.O ji matyt įtarė, kad aš dėl to taip pergyvenau, tai ir buvo gera mergytė Apkabinimas
bet toj pačioj parodoj, pasišlykštėjau Veee vedasi du airių vilkšunius ir vienas sumanė išsituštint, prikrovė tokią krūvą Vau!Vau!Veee o šeiminikas, dzin sau nuėjo, galvoju Kiaulė Kiaulė jokios kultūros, jokio supratimo NeLiūdnas graudu ir nesuprantu, kaip žmogus eidamas į parodas neturi supratimo Užsispyręs suprasčiau bobutę iš kaimo, bet čia …

butent, as apie ta pati…Mirkt as irgi iseidama i viesa vieta, pasiemu amunicija, kad po sunu neliktu “pedsaku”, bet bijau, visuomenes nuomones tai nepakeis…Nežinau