Vietos, kur galima lankytis su augintiniais: viesbuciai, kavines

išsiunčiau Šypsena

Gavau Šypsena

Kaip tik prieš porą savaičių mano vyras transilvanijoj matė haskį Girtas
vis neprisiruošiam ir mes nueiti. Jeigu net haskius įleidžia tai… Gėlė

[quote]Kiek atsimenu, bent jau seniau kavine "Presto" skelbesi, kad mielai priima ir sunis. Kaune, net ant duru lipukas buvo "pets are welcome" (ar kazkas panasaus)
[/quote]

bet gal ne visos “presto” kavines priima su gyvunais?as tai ir girdejau, kad priima, bet va pernai rudeni, pamenu, nuejom i “presto” kavine pilies gatvej vln, tai ten pasake, kad nepriima jokiu gyvunu…Ne

va temoj apie vsmb paroda 2006 12 02 skaiciau, kad dar ir "baltuose drambliuose"priima su gyvuniukais…

mane su savo VSL is visur turbut isvytu neapsikente jos nuolatinio nurzgejimo ir nepasitenkinimo kupinu zvilgsniu Cha cha

Aš esu girdėjusi pletkų, kad Vilniuje į DaAntonio galima su šunimis, bet niekad nebandžiau, tai nesu tikra Mirkt

Tam, kad aplinkiniai nesipiktintų, visų pirma šuo turi būti išauklėtas. O iki pakenčiamo etiketo visus galima pamokyti. O koks tas šuo, manau, reikšmės neturi. Mano kad ir haskis, bet net trūlike nėra sukėlęs pasipiktinimo (net ir be antsnukio). Ir lauko kavinėj sėdėjom. Nors jo natūra tai tokia… nu cholerikas šunelis Šypsena

O dar kitas klausimas. Nu gerai įleisti tai įleidžia kai kurie kabakai. Ale kaip jiems patiems su visokiom san inspekcijom? Taigi pagal higienos reikalavimus (ar ne?) šuo ir maisto gamyba tipo netinka. Tai kaip tie dog welcome kabakai susitvarko kažkaip virtuvę, ar tiesiog?

Taigi po virtuvę gyvūnai ir nevaikšto, o šiaip tai ir žmonės, kurie ateina į kavinę ar barą, gali būti purvini Cha cha Manau, čia pagrindinis dalykas yra tas, kad gyvūnai elgtųsi ramiai ir netrukdytų kitiems lankytojams

Transilvanijoj tikrai leidžia su šunimi, mudvi su Brukne dažnai apsilankom Nekaltas , nors ji tikrai nėra nei labai mažytė, nei labai mielo snukučio (čekoslovakų vilkšunis). Baltuose drambliuose irgi be problemų, vandens pasiūlo visada, pašnekina Šypsena Be to, ten gerai, nes nerūkoma, tai šuo neprasmirsta Šypsena

i dabar yra, ir priima, mes su Orsiuku ten būnam ,ale labai jau mums rizikinga ten eiti - nutukti galimŠypsena)), dažnai net specialiai mums tortus aplinkiniai perka ir siunčia Cha chaGirtas

Palangoje poilsio namai “Pilkasis garnys” Mirkt

O man idomu kaip su niufu butu Nekaltas Juk jis baisiai seilejas, o tiek kiek sedes neprivalysi… O jei dar pasipurtyt sugalvotu kavinej Apakęs Juokiasi Skristume lauk 100% abudu Nežinau

Aha atsimenu vaizdeli, kai po vienos parodos suomis su afigienu niufaundlendu po butelio alkoholio uzmigo ant stalo Šypsena)

Niekas prieit negalejo (suo neprileido). Taip zmogelis sau ramiai ishsimiegojo nakti Šypsena ryte pabudo, atsipaxmielino ir isvaziavo Šypsena

Vienzo “Ramybe” galima traktuoti ir kaip viesbuti Šypsena))))))))jei pas jus didelis suo Šypsena))))

ultra, gal tas lankytinas vietas surašysi į pirmą žinutę? Bus forumo dalyviam patogu sužiūrėti ar niekas nepraleista… NekaltasŠypsena

O ka, Kaune nera tokiu vietu, kur gyvunus priima? Ar tiesiog niekas nebande? Parasykit pleeeez Šypsena

Mes su savo šuneliu, grįždami į Vilnių, dažnai užsukame į Pirčiupio karčemą Druskininkų plente. Ten matėme ir kitų žmonių su šunimis. Be to, užeigos šeimininkai ten įvairius gyvūnus laiko lankytojų atrakcijai. Ir mūsų šunio džiaugsmuiLaimingas

Is viesbuciu dar “Victoria” zveryne su sunim priima, bet pas juos jau vietu nera siai parodai, nes lenku autobusas atvaziuoja. Cha cha

Nu nezinau ar DaAntonio priims Cha cha

As Lietuvos ryte pries kokius 2 metus skaiciau, kad DAntonio priima ir sunis Mirkt

bet gal ne visos “presto” kavines priima su gyvunais?as tai ir girdejau, kad priima, bet va pernai rudeni, pamenu, nuejom i “presto” kavine pilies gatvej vln, tai ten pasake, kad nepriima jokiu gyvunu…Ne

[/quote]

Na gal ir nevisos “presto” kavines priima, bet bent jau Siauliuose, tai tikrai.
Nors mane priime su mazu suniuku, o idomu ka sakytu jei kurtshara atsivesciauNekaltas