Vietoi drl'u :)

U_B ko puoli? Nežinau pajuokaut negalima? Liūdnas

UB, tikrai taip, nenoriu duju ir todel vazineju su dyzeliu Šypsena

manjakai - babytei bronei papasakok Taip dabar pili is griovio ar bendrai kalbant pigesne saliara, nors ryja kiek pats sakai, mizeri tas bnw. o tai jau 150kw bendzas su 10-14l sanaudom butu priimtinas. nu nesek pasaku Blogai

UB, daba pajamiau 200litru po 2,5lt kislotnos spalvos tai man bendzas ir net ta jusu isgirtoji duja nei per kur neiseina pigiau Mirkt

Tevuk,nepuolu,tavo komentarai apie LPG pastoviai liejasi per krastus Šypsena Ka nepameni kai galvojom apie keitima pats snekejai kad vazinetum benzu o ne dujom? Juokiasi (Nes pacanai kieme pirstais uzbadytu) Nelabai protingai tas skamba vyruti Šypsena

pritariu bebenciux nuomonei 100%. U_B jei darbo reikalais drozt simiora aisku su dujom, jei yra darbine tai kam tos dujos? Cha cha

po to reik padiskutuoti dar apie DRL Taip

UB, man tai juokas labiausiai zinai is ko ne is tokiu sneku o is psiaudo turtuoliu Mirkt

Manja,nu tai viskas suprantama juk ir Laguna pirkai nes pradejai gaut pigiau saliarkos Šypsena Puikiai pamenu priesistore Šypsena Jei pigiau gauni tai ir vazineji tuom ka gauni… As pvz nieko negaunu pigiau galima sakyt Šypsena degalinej gaunu tam tikras nuolaidas visom kuro rusim bet ten mizeris palyginus su saliarka uz 2.5 Cha cha

Manjakai,o tu ne pseudo turtuolis? Esi kada girdejes kad reik masina pirkt is 3-4 algu? Tu su savo kregzde isipaisai i tas normas? Pats verki cia pastoviai kad nekazka uzdirbi,o masina uz kiek pirkta,uz 25+? Nu tai laba diena,ne psiaudoturtuoli Gerai

Bebenciux,tokiu bajeriu budavo tik su senos kartos irangom,dabar vaziuoji ir galvos nesuki apie nieka. Simioro bagazine ir taip didele,man tai pvz vietos perdaug neatima,as nieko daug nevezioju,kai krausciaus visa savo manta persiveziau vienu reisu Šypsena

UB, masinos kaina cia nelabai zaidzia esme kad as renkuosi toki modeli kuriuo galeciau vazinet ir uzpilt pilnai, o ne kad nusipirkus pirmas darba ikist duja Mirkt Man pvz neriot, negauciau dyzelio vazineciau su bendzu nesukdamas pautu kaip vazinejau su kregzde kuri kaip 2,0i buvu super netaupi trasa ~8-9 litrai mieste nuo 12 ir i virsu Šypsena ir kazkaip buvo px. Aisku atsirado pigaus dyzelio tai ko nea? Linksmybės

mandras sneket,kai pas tevu gyvena Gerai pilciau bendza,px masinos kaina,nors ir 1metu alga Gerai

Manjakai,as pirkau masina jau su dujom,perkama buvo konkretus variantas,tvarkinga masina is pazystamo zmogaus Šypsena Nusiperki masina su dujom ir turi ismest jas ir vazinet su benzinu kad itikt bangos dielcam,tokiem kaip tu? JuokiasiManja ir nep*sk proto esi 10 kartu sakes kad pasidare su kregzde benzinu vazinet,dabar jau pasikelei biski,jau kietas ir su bumeriu 4.4 galetum vazinet benzu GeraiBYTWA,va cia taikliai,pas tevus gyvenant px Gerai Pas mane biski kiti reikalai as sedziu pilnai ant savo uodegos,manes teveliai neremia ir man brabangiu bmw nenuperka Šypsena ir tai as dar gerai laikausi dirbdamas valdiska darba ir nuomuodamas 2 kambariu buta

UB, bet tu blec kvailas ar kaip? kas per itikimas? As kalbu apie save ir tiek, tu darai kaip tau patogiau.

Manja,tavo snekos kvailiau atrodo kai bandai mane kabint del tu duju Mirkt man neskauda kad jom vaziuoju,va kai vazineciau benzinu tikrai jausciausi durneliu pildamas po 20 litru i sena tranta Blogai

UB, priciom cia tu? as apskritai kalbu nes juokas ima va yra prikolas zinau yra iksas 4,8is tai bahurelis visa sav i darba raizo su 4 golft tdi kad savaitgali istraukt pamandravot iksa Juokiasi Cha cha Linksmybės

Ai,nu baigiam,tiesiog jau nepirma karta atrodo kad megini cia mane kabint kai prakalbam apie tas dujas ir 7er Blogai ir nelabai suvokiu kodel tureciau skaitytis pseudo turtuoliu. Ar tau senas septintas yra prabangi masina kuria turi su kostiumu vairuot ir but mazu maziausiai direktorium? Juk apie senas masinas kalbam kurias gali betkas nusipirkt Šypsena

kuom blogai duja,dyzelis,bendzas…arba kuom geriau vienas uz kita? Juokiasi px nx rasciau gera 530i be paduskines vaziuokles,imauciau i apacia ir gazuociau

dr002>manau rastu baliona tau ir su kompresorium zapaskes vietoje Cha cha