Vietoi drl'u :)


Vietoi drl’u :slight_smile:

Galima su kompu susiprogramuot kad uvedus masina dega ilgosios 40% stiprumu Šypsena Stipruma galima pasirinkti, o ijungus sviesas jos uzgesta ir veikia normaliai Šypsena Taip tauposi zenkos brangios ir nereikia isgaidint masinos Šypsena

Kvankt? jo. xenius REIKIA taupyti, nes trumpas gyvavimo laikas. masina turesi max metus, tai nelaikys Ne

siule padaryt,bet nx to reik? pasikeisk geriau avarinio blyksniu intervala .

Matau tokiu programisiu gatvese

huntero, as cia pagal kyborgo logika Šypsenadr002, kad pas mane gryzo su tokia funkcija suprogramuota Šypsena

kvailizmas ir tiek Gerai

teisingas reikalas, nes svilint sviesas diena- idiotizmas

kodel kvailizmas,man pvz negaila tu zeniu,bet šiaip dare su sumetimais kažkokiais.

kiek situ triperiu cia det galit Žliumbia Baisus Veee

always paketus manjakus

dr - kiekvienas savaip Kvankt? kazkokiu veju prisigalvoti, programinimu kazkokiu ir tt pievu. na tebunie.

VIN’ai kokios tau problemos? A gaila ar pavydas grauzia kad pas fasada neina isvis nieko pasidaryt? Juokiasi

toks ten programinimas,varnele uzdeda i viskas. Mr>triperis netriperis,bet tu paciu metu toks triperis kainuoja panasiai,kaip pvz tavo nuostabusis turagas…kazin kodel?

jos kaip trumpos sviecia,dar berods ir 25% galima

Manjakas, fassade yra slaptas meniu kai vietoj temperturos rodo greitį Cha cha dar variantas paprastiem zibintam vietoj pažibinčiu lempuciu sudeti 10W halogenus ir visi galvos kad su sviesomis vaziuoji

bebenciux, jop skaitosi kaip drl ten net ta funkcija uzvadinta drl ar kazkaip panasiai o stiprumas man antrodo galima pasirink koki nori iki ~50%

jei nori taupyti pirk golfa dyzelini

VIN’ai Vau! Gerai

VIN- nu jo, axuienai slaptas ten meniu. Klimos diagnostiniu vadinasi, slaptas Taip