vieshieji darbai mokykloje

va bootent! jeigu tai Visuomenei Naudingi Darbai, tai turetum nuveikti kazha tikrai gero, kas ir tau, ir visuomenei naudos duotu, o ne grietines laxtytum… va pvz mano sesute Myliu apsieme visai klasei nemokamai kazhkokias mokyklos sutartis atshviest, ir tai uzhsiskaitys kaip vieshasis darbas! totali nesamone, kad tik mokykla babkiu sutaupytu… Kanda

Pas mus irgi Ne Žvaigždė~~

nu 11okams tai jo… as jau 6spejau atidirbt Cha cha Cha cha

Siauliu Juliaus Janonio gimnazijoje irgi tokias nesamones reikia daryt… Veee visiskas nonsesnas !!! cia jie is neturejimo kaip mus “pralinksminti” taip sumaste…genijai…

Pas mus irgi visokias nesamones pvz paliet geles ir kitokios nesamones… Blogai

Pas mus irgi privalomi tokie darbai. Tai dabar liepia eiti į valgyklą ir mums budėti, kad visi nusineštų nuo stalų indus, nebėgiotų valgykloje. Man tai čia kažkokia nesąmonė, išnaudojimas mokinių. Piktas Blogai

Vargselei uzjauciu, na pas mus tokiu dalyku negirdejau

pas mus irgi yra Taip aš dabar dvyliktokė ir savo lapą su 30 uždirbtų valandų auklėtojai atidaviau jau pirmą rugsėo savaitę. daba sėdžiu rami, kad prie egzų prileis Taip+ daugiau budėt man nebereikia Tūsas o surinkau labai paprastai, pas mus valandas rašo po vieną už vieną budėjimo dieną. dar keli plakatai šulioj ir porą testų surinktų kompų lietuvių mokytojai ir 30 valandų yra Laimingasman asmeniškai jokių didelių nepatogumų tai nesukėlė. nes budėt taip ar taip reikdavo, plakatus taip ar taip savo noru darydavom Myliu. o paskutiniais metais už tai parašė ir tas valandas Nekaltas tai tik tokis ir skirtumas Nekaltas

nu, neteko girdet apie tokius viesuosius darbus savoj mokykloj, bet pvz mum reikejo kazkada vasara tvarkyt mokyklos aplinka. bet ir tai reikejo tvarkyt jaunesnem klasem.

pff nesamone net nedaryceu tokiu nesamoniu isnaudojimas tarnavimas Cha cha

jo, musu mokykloj irgi reik ka nors reikalingo veikt 30 val. tai as uz prisidejima prie 100dienio organizavimo pernai beveik visas valandas ir atidirbau. ((;

tu gabijoj moakaijsi???~ Šypsena~ malionu ash ir…taij wadinasi ir pas mane reijkia tuos darbus nudirbti~ Cha cha~ Pavargęs~…

mokiausi Taip kazhkada seniai… berods priesh 5 metus baigew Šypsenao tau dar toli iki tokiu darbu, manau Cha cha Girtas

Nu aj, nieko cia baisuas, visur cia taip yra, cia ne direktores prasimanymas zinok o svietimo ministerijos Cha cha neperdyvenk, taip mus, busimus zmones, pratina prie darbo Mirkt mes pvz 11toj klasej ruosdami dvyliktokam sale ispiesem dydziuli piesini ant drobes tryse ir gavom visas valandas, nors is tiesu tais edejom prie jo daugiau, padirbom ir virsvalandzius Šypsena cia sakau,. pratinimas prie darbo! kas nera tinginys, tam dideliu problemu nesudarys zinok tos valandos Mirkt

mokykla- ne kaleimas, toks istatymas absurdiskas

nė vienas, manau, nenumirė dar dėl to.

dabar jau, kiek zinau, jie pasidare visur privalomi (vyresn.klasiu mokiniams)…is 15 h dar nesurinkau ne vienos… Nekaltas

yra, yra. šeip tai turėtų būt viešieji darbai visuomenei ir pan. aišku yra ir tiap kad susitri pvz su sesele ir tau jin užskaitys kaip viešuosius dabrus ir pan, bet mano draugė tai tas valandas vaikų namuose atlikdavo, vat tai čia tikrai labai pagirtina ir Gerai