vieshieji darbai mokykloje

as mokausi Mykolo Birziskos gimanzijoje… pas mus jau nuo 1 klases per metus reikia gauti 15 val viesuju darbu !!!as net neisivaizduoju is kur as tiek gausiu!!! manau teks pavasari gelynus raveti Liūdnas

jeigu pades, tada ir man pranesk Cha cha

pas mus nera tokiu nesamoniu;]

visur to reikia. neturiu nė vienos valados. o jau 12 klasėj… ką daryt? ai px Cha cha

pas mus taip nera

tai kad man atrodo kad visose mokyklose 11-12 kalsese viesieji darbai yra bootini Nekaltas as jau turiu tris valandikes Taip

irgi yra Šypsena

tu gal darzelyje mokiniesi Cha cha

Oukėj Taip

Laimingas seip kai profiliavima ivede taj visiems per 11ta - 12ta klases reikia ten tu valasndu kazkiek surinkt… Laimingas as asmenishkai tu valandu nesusirinkau… [nu as ten dareu visokias nesamones bet ant lapelio niekas nepasirashe] ir visiems buvo px ir prie egzu prileido ir atstata dave… Kietas

tai visur reikia atidirbt 30 h. et…

as net nznau ar reik ar nereik bet as atidirbu 0 h Laimingas

kiek zinau , tai cia visose mokyklose reik atlikinet darbus Šypsena

ir mano sulioj taip pat yra…nesamone Blogai

pati kaip nesamone Šypsenadirbk tik Tevynes labui! Šypsena

Taip butinaj dirbsiu, suolus zinok panesiosiu Cha cha, klases isvalysiu vietoj tu kurie ta darba dirba Cha chabusiu geradare Liežuvis

Nėra pas mus mokykloje tokių nesamonių Ne

Visur čia taip reikia Mums tai sakė, kad 10 val galima ne mokykloj surinkt <tai jau galima sakyt, kad jas turiu>, o kitas irgi kaip nors jau susirinksiu. Su klasiokėm nusprendėm šiemet visas surinkt, kad paskui nereikėtų lakstyt.

visur taip… is tikruju, tai tie viesieji darbai – tai vaiku isnaudojimas mokytoju reikmems Kandapas mumi tiesiog nesamones daryt reikejo – net mokytojam eiti grietines nupirkt Baisu

per darbu pamokas kartais Veee sniega valyt Pavargęs suolus tampyt Nebet desimt paraso Kietas