vienisa moteris

vienisa moteris

Tradiciskai manoma,kad moterys sukurtos seimai.Joms reikia vyro,vaiku…Jos nori pastovumo,uztikrintumo.Bet juk buna nesiseka surasti savo antraja puse,o metai bega ir bega.Viena diena paaiskeja,kad likai viena.Visuomene galbut netgi pasmerks,kai kas pasijuoks,…O kaip jaustis jai,kaip susitvarkyti gyvenima ir ismokti gyventi vienai,be meiles,be artimuju silumos?

Nemyzk, ne boba esi (kairinis kirtis ant e Cha cha ) Atjos dar tas princas.

Nu jau tokios vargses gyvenima nupiesei, ka tik pasilaidot save ir reikia nepamirsti…Žliumbia
Gal kas bus gudresnis ir suras kokiu tai teigiamu pusiu tokios moters gyvenime? (vyrai neras - todel kreipiuosi i moteriskes).
As juos matau, bet parasysiu vakare, jei niekas taip ir neatskleis visu - labai letai dabar mastosi.Apakęs

Aš norėčiau paklausti - ar labai mažai tų,kurios yra ištekėjusios , turi vyrą , bet vistik yra nemylimos ir jaučiasi vienišos?
Manau kad nemažai.Taigi - neištekėjimas - tai dar nepagrindas darytis galus ir jaustis pačiai nelaimingiausiai gyvenime.
Beje, manau kad kiekvienos( net ir laimingai ištekėjusios )gyvenime būna akimirkų kai pagalvoja kad geraiau jau būtų likusi viena…
Manau nereikia pasiduoti stereotipui ir sutikus vienišą moterį matyti joje nelaimingą būtybę.

O ash tai pagalvoju taip. Esu vienturte. Darant prielaida, kad neturechiau nei vyro, nei vaiku, tai, kai pasimirtu vyresnioji karta, likchiau visai be artimuju. Aishku, turechiau daug laiko uzhsiimti kokia nors visuomenine veikla ar karjera, galechiau isigyti shuni ir pan., bet… Manau, kad nebutu smagu.

Taigi, istekejus ar neistekejus ir vienisa. Gal pagvildenkim geriau tokia tema.
Beje, yra aibe ir tokiu vyru. Gyvena kartu, o yra vienisas. Arba siaip yra vienisas (nors vyrams tai nebudinga).

Teisingai pastebėta, kad ir santuokoje labai sėkmingai galima jaustis vieniša Taip be to, susidaro įspūdis, kad tik moteris kankina vienišumo jausmas, o vyrai tiesiog dievina vienatvę Nekaltas Tai netiesa, kiekvienam žmogui, net užkietėjusiam vienišiui, ateina metas, kai norisi artimo žmogaus šalia Apkabinimas
o kad moteris nori vaikų, tai čia jau instinktas. Moteris turi instinktą pagimdyti ir išauginti palikuonį, o vyras - apvaisinti moterį. Deja, ne visi vyrai jaučia pareigą rūpintis savo palikuonimis.
Svarbiausia, reikia nepamiršti, kad esame žmonės ir negalime vadovautis vien instinktais. Tai galioja tiek vyrams, tiek moterims.

Nuska- moterys gal tiesiog jautresnės ir labiau linkusios analizuoti.

Vyras , jei jam negera - dažniausiai skandina negerumus alkoholyje(arba meilužių gausybėje) ir tiesiog taip bando užsimiršti.Be to pagal mūsų stereotipus- jei vyras vienišas, tai jis "nesveikas", gal todėl vyrai ir užgniaužia savo jausmus , jų nedemonstruoja.Bet manyčiau kad ir jie jaučiaisi vieniši, nepriglausti, neišklausyti

na, ai, nzn…as visada visur meginu izvelgti ka nors teigiamo, labai norint, visur galima izelgti ir teigiamu dalyku…na, is tiesu kaifuodavau budama viena, bet aisku, budavo momentu, kai ir asara nubraukdavau…nzn, gal man lengviau del to, kad aplinkui mane daug mane mylinciu ir mylimu zmoniu, kurie neleidzia man niekada paluzti, o atvirksciai, ikvepia eiti drasiai i prieki aukstai iskelus galvaMirkt to paties linkiu ir tauŠypsena

… laaaaabai realistiskas paveikslas…, bet paprastai gyvenime vienos spalvos Ne nebuna, todel net ir atrodytu beviltiskoje situacijoje galima rasti nemazai teigiamu dalyku GeraiTūsas

tiesa…nors is salies ziurint atrodo kad mums nieko netruksta,taciau esu vienisas.gal dar net sunkiau gyvent,kai fizine prasme zmogus yra salia,taciau dvasine prasme jo nera.ir buna kad galvoji,na stai, buciau vienas,tai zinociau kad esu tik as ir keturios sienos…o dabar yra salia zmogus,o is tiesu tai jo nera


bliamba ,nu tas pats kaip klausti"O kaip atsikelti 7 val ryto?"Piktas kaip kaip-imi ir atsikeli zadintuva prisisukes.reikia antros puses-susirandi,nieks uz kiausu suemes neatitemps ant padekloIgnoruojuNekaltas

ko jus putas leidziat ant vargses moteriskes? juk naujoke, paziurekitNekaltas zmogus gal tiesiog norejo pakalbeti…arba nerimu pasidalinti…

tame ir esme kad nerado ar neranda zmogus antros puses,jam skirtos.susirandi?na taip,stovi eilute tik issirinkt belieka.

Gyventi vienai-tai nebutinai atskirtai nuo visuomenes,nebutinai nemylet ir but nemylimai !!!.Tiesiog buk savimi ir tokia,kokia noretum but,Tai Tavo valioj Labas