Vienisa mama

Ar nužudžiusi jausies geriau? Ar turėdama artimą savo? Aš prieš žudymą, nes žinau, kaip jausiesi-kaip aš…nereikėjo pradėt gyvybės

Žudyk Taipžudyk Taippaskui verksi visą savo amželį…sapnuosis tau, kad turi tris vaikus, nes tavo pasąmonėje bus užrašyta, kad tu turi tris, o ne du vaikus…ir tau visą laiką tas vaikas sapnuosis ir tu visada pasąmonėje manysi, jog tu jį turi…ai…

Nenusimink viskas susitvarkys.zinok tevas ne tas kuris padaro o tas kuris uzaugina.

Kodel jus tokie pikti…ka jums ta vienisa mama blogo padare?..hienos

O kas tau sake, kad ji kazka zudyti ruosiasi Apakęs Gal moteris jau ne pirmos jaunystes ir galvoja, kad geriau su vaikuciu, nei vienai? Nekaltas

Aciu aciu tikrai esu pirmos jaunystes Cha chaMan rupejo tik Jusu nuomone apie vienisas mamas LiežuvisO sita man tikrai negresia…nors jei ir butu tikrai vaiko neatsisakyciau Flirtas

vaikas turi tureti teti ir mama ir tashkas ! jei prisidirbai, augink, bet pasistenk surasti teti, ne ta biologini, bet ta socialini, kuris bus TETIS, o jej esi feministe ir nori buti kieta augindama vaika viena- tai egoizmas super !

Tada jau tikrai pasirupink, kad vaikas turetu ir teva. Negyvenes ir neperemes pilnos seimos modelio, vaikas veliau gali nemoketi gyventi savo sukurtoje seimoje. Gali buti blogai ir jam ir su juo esanciam.

Flirtas

Na kiek pazistu tokiu uzaugusiu vien tik su mama, tai negaleciau pasakyti, kad jie kuo nors blogesni zmones uzauge negu tie kurie turi abu. O be to siais laikais, kai iteisintos santuokos vyro su vyru, moters su moterim… Manau jau geriau vienisa mama nei du teciai Apakęs Baisu

oi kaip jus cia visi taip lengva ranka numoje kalbate,toks ispudis,kad tie vyrai metosi ir taip lengvai eina ta teti rasti Nežinaupasakykit nors vienas is vyriskos gimines ar noretumete auginti ne savo vaika? Nekaltas

Nesvarbu kas su kuo, manau svarbu zmogu uzauginti. Gaudamas pakankamai demesio, meiles, supratimo tokiu ir gali tapti. Na o jei mamytei buna tik rankinuko vietoje tada…ir gaunasi kas gaunasi…

Pazystu viena, tikslaiu tai mano bendradarbis augina ne savo, bet myli kaip savo…ir vaikas ji teciu vadina. Tad manau tik arogantiskas, pasiputes ir savanaudis gali nemyleti moters su kuria sieja kazkas vaiko. Jei myli moteri - myles ir jos vaika. O priesingu atveju, kam tada reikalingas jei negali per save persokt.

Na kad ne visai taip. Vaikus dazniausiai arba mylima todel kad jie vaikai, arba nemylima - todel kad jie vaikai.

tokiu geruoliu vienetai Nežinau

as noreciau… nei tu vargti, nei tau plusti, kol ta vaika padarai… cia bats ir jau gatavas… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

…be meiles vaikas gauna ir patyrimo bei igudziu Drovus. Be tevo uzaugusi Moteris nezinos kam jai reikalingas vyras, o Vyras - ka jis kaip tevas turi veikti… O be to nereikia ignoruoti genomoo issaugojimo instinktu… reziume: reikia STENGTIS kad vaikas turetu abu tevus, o jei jau nesigauna, tai ka padarysi… p.s. vaikai ir vaiku namuose uzauga…

darausi saraseli,bus atranka Cha cha

aaa… tai turbut negali atsekti nuo kurio pastojai, tai ir auginsi viena… Nekaltas…ane ?

tai ne praktiska.