Vienatves sala...


Vienatves sala…

Pilka, neispudinga, kreiva…

negatyvus poziuris Šypsenakur pilka-ten rukas,kur neispudinga-ten man ciki,o kur kreiva-ten i kalnus paziurek-horizontas tiesus Liežuvis Šypsena

Horizontas - tai ne kalnu virsunes jungianti linija. Siuo atveju vizualiai horizontas yra cia: img440.imageshack.us/img440/9181/46763qf3.jpgNesakau kad kiekviena pilka nuotrauka bus bloga. Kaip ir ne kiekviena spalvinga bus gera…

nesutinku,nes tada ezeras istekes is sona Šypsenatechniskai gal tu ir teisus,bet kadangi as uzsispyres mokinys-man realus horizontas svarbiau uz menama Šypsena

Suprask gi pagaliau: ziurovas nebuvo ten, kur buvai tu, jis nezino koks yra tikrasis horizontas. Ir ziurovui absol nerupi realybe kurios nemato, jam rupi tik sitas staciakampio formos vaizdelis ir tik ji vertina. Ir siame vaizdelyje horizonta jis mato butent toj vietoj, kur nubreziau. Stai istiesintas variantas. Niekas pro niekur neteka. img294.imageshack.us/img294/4983/467631qe0.jpg

kaip sakiau badai-as su tavim sutinku techniskai-ar tau to negana?taip ziurovam tas kvadratelis geriau atrodys po tavo apdorojimo-bet as taip nedarau(o ir nemoku apdoroti)o jei isvis nemesciau-nebutu sanso pamatyti vaizdeli toki kox yra isties-nu jei nepatinka kitas klausimas-bet bent jau pamatai ir zinai apie ka…ka padarysi kad as jums profams tik i “medziagos tiekejus” tinku Šypsena

Na nereikia taip skirstyti “jus - profai, mums jusu nepasiekt” Šypsena. Pamatyti (ar pajausti menama) horizonto linija nera koks nors profesionalu isskirtinis triukas. Sakyciau, tai vienas is esminiu nuotraukos paruosimo elementu, kaip abecele. Jeigu profesionalu fotografa prilygintume rasytojui, tai korektiskas horizontas - kaip tvarkingai sudetos nosines: kai jos yra - niekas nieko net nepastebi, jeigu truksta - is karto kliuna i akis. Horizonto reikalai nera sudetingi, tik jeigu manysi jog tau nosiniu nereikia - tai ir liksi pirmoku Šypsena

Badai-na tu viska kaip ir teisingai destai,bet…pvz abecele irgi yra patikrinti masinoje tepalo lygi,bet kiek zmoniu nezino kaip tai darosi-BET negaliu tvirtint kad jie blogai vairuoja…taip ir cia-tau foto techniniu aksiomu kratinys-man gi dziaugsmas ir penas sielai-man bim kaip TURI buti-man grazu kap man atrodo kad grazu-su pastabomis aisku sutinku ir i jas bandau reaguoti,bet eiliniam zmogui horizontas nekliuna-cia vat ir yra profu isskirtine beda-jie viska vertina per “kaip turi buti” prizme-kaip ir as auto Šypsena

Eiliniam zmogui taip pat nekliuna visokios yvos, mokinukes, visokie cypcinai, ir tai yra tragedija Šypsena. Is vienos puses, nieko blogo, jei zmogus dziaugiasi visu tuo, bet ismanantis zmogus mato, kad nera ko dziaugtis LiūdnasTokiu analogiju galima isvelgti daugelyje sriciu: automobiliu zinovai - pakraupe kaip liaudis nepriziuri automobiliu, teises zinovai stebisi pilieciu nesigaudymu elementariuose dalykuose, mados zinovai raukosi iseje i Gedimino pr… Na, o siame klube fotografijos zinovai raukosi pamate elementarias fotografijos klaidas Šypsena. Eilinis zmogus to gal ir nepastebi, bet jeigu jau atejot i fotografu kluba… Mirkt

vat cia as ir pritariu-klaidas matot-super,jas pasakot-uz tai dar didesnis aciu Šypsenao del fotografu klubo-jau minti reziau-zodis photoshopo klubas pavadinime labai jau kai kuriems tiktu Liežuvis Šypsenair del foto tematikos-klube kaip ir mokykloje-yra pradinukai,yra abiturientai…o kai abiturientai apdeda pirmokus ne uz klaidas,o uz tematikos nepatikima jiems-jie patys manau leidziasi link pirmoku lygio…nes net tarp profu tiek teko skirtingu traktavimu to pacio kadro girdet-kad apart techniniu pastabu kita kritika kaip kad “nuobodu,neispudinga,cia tik medziaga ir t.t.” tiesiog pasidaro siaurai subjektyvi…

Ar galetum konkreciau apie “tematikos nepatikima”?.. Jauciu kazkoki lekianti akmeneli Cha cha, mielai paziaumociau, bet labai jau abstraktus.

tarkim akmenelis sykart praskrido Šypsenapats manau nujauti-diskutavom daug apie “dokumentika” Liežuvis Šypsenajuolab kad is mano metamu nuotrauku kai kurios labai jau uzsirauna Cha chair zinai-ciotka kad jus komentuodami ir vertindami foto parodot kita poziuri,nesvarbu kad paprastai liekam prie savu “tiesu” ŠypsenaPS.O kodel be komentaru praslydo mano foto"akimirka amzinybeje"?

Kartais darbas tiesiog neuzkabina: nei labai blogas, nei labai geras. Negi rasysi “ai nezinau”?.. Gera giri, bloga peiki, vidutiniska praeini…

o-tai is esmes irgi man pagyrimas-jei ner ko kabintis Cha cha…o kad neuzkabina-cia tik del to kad tematika daznai eskaluojama ir rodoma-pabosta Šypsena