Vienas perdavimas

Ne, tai aišku, aš pats kalčiausias Cha cha

atsiprašyk dabar Juokiasi

va ta akseleracija man irgi tokia ktunxkaipgerai. garsas bbz, lane assist irgi bbz. dvejopi jausmai. bet imchiau

ps uk Long range keliauja is CN. man sake kad visi UK variantai is Cn keliauja.

bbd, kaip jis turi vilkti per 3,5sec/100, bbz. o ten per kokias 2sec, nu isvis mistika. atrodo 6,5sec jau vaziuoja, su poršu vežė, ten lyg ir 5,5sec. nu bet 2-3,5sec, nelabai isivaizduoju.

performance USA gamina. Huntero, tai tas pats 911 turbo s jau per 2.8s važiuoja ar per 2.6s Mirkt Durdavo tas sportines teslas kaip niekur nieko Cha cha iki kol dabar ta nauja Plaid neišėjo

nu bet ble - nulis - gazas dugnas ir viens du trys keturi pen… - pyst simtas Apsvaigęs

taigi parase quatro, kad pagazuoji pora kartu ir poto jau neydomu Ufff

Gal kas zinot kas prekiauja langu roletu audiniais? Tu visokiu roletu gamintoju nesiulykit,speju ankainis bus neaiskaus dydzio, nes reikia didelio kiekio nestandartiniam pritaikymui…google nieko kazkaip nerodo

Įdomu visada, bet tiesiog to nebereikia. Pažaisti ir gana ŠypsenaApie baudimą-kita kalba. That shit never gets old Juokiasi

Neturiu laiko Skaitau , tai gera čia mašina?

Huntero, su f90 gazOjom. Nepamenu,kazkas po 3.5sek palenda. Tiesiog sedint salimais organizmui tas nelabai patinka Cha cha uz vairo to nera. Žodžių,ten gazuot su jom uz visus eurus,reikia but biski su galva Taip

HC, kaip tu gali nubausti tą, kuris dėjęs ant tavęs (Urus ir Bentliai)? Cha chaŠiaip, pritariu, kad tas pagreičio įspūdis labai greitai atbunka. Su motais tas pats - oj, mle, kaip traukia, o po kurio laiko lieka tik “aj, normaliai”. Cha cha

Auri kalbėk už save. Aš jau 4 metai su savo čieripu, bet man vis dar atsukus iki galo (su visom kontrolėm ON), 0-200 per ~8-9s yra per greit ir per baisiai Cha cha

Greitai - taip. Bet ar yra tas vau, kurį atsimeni per pirmus kartus? Cha cha

Rezume: nusiperki tesla, pirmas pora savaiciu “vau”, o poto veliau vazineji su mazda ir tiek… nu i nx toki dziaugsma Cha cha

Nesu gyvai matęs draginančio Bentlio, sorry. Cha cha

Auri, ne toks, faktas, per pirmus kartus daugiau 8k net nesukau Juokiasi. Bet vis dar baisu kokia trečia iki galo atsukus, ypač jei kelias bent truputį nelygus Cha cha

Kupe-kiekvienas randa savo reziume Cha cha Gerai

Karoli, pas tave turėtų būti efektas didesnis. Cha cha Gerai