Vienas perdavimas

Realiai,keli pakabos elementai ir sėdynės su vairu, ir turi bombą Girtas

Bet čia manau, kad tame paprastume visi šunys ir pakasti, turi “civiline” auto su kuria baudi 95% auto gatvėse.

Sedynes su soniniu palaikymu jei ka ne del grožio.

Ne 95,o 99 Cha chaTiesiog kai tokia dinamika, civiliniai sprendimai nelabai veikia Cha cha

vm.tiktok.com/ZMRbv3qvB/Paprastas vidosikas,bet i kuri galec ziuret ir ziuret Apkabinimas

man vairo storis ir dydis tai limpa trečiuko

Jis limpa, bet baisus Cha cha

dr, Sutinku, bet čia šitie modeliai taikomi yra ta žmogų kuris patogesnį appso interface mielai iškeistų į sėdynių šoninį prilaikymą, aš kalbu apie pacukus kuriems “sportas” tai carwow drag’u stebėjimas YouTube. Race+ mode On, stabdžiai, gazas dugnas, atleidžiam stabdžius ir žiūrim kas pirmas kirs finišo linija. Gali sakyti hiperbolizuoju, bet manau čia aplamai tokia ateitis laukia. Šypsena

veganiškas vairas Cha cha

Edai, man asmeniskai slyvoje truko sport sedyniu tai sukroviau,troikeje tos stokines biski geresnes, sikna lygi,atlosai kazkiek turi geresni prilaikyma ir tai truksta , nebent vaziuoji tiesiai. Tas kritimas is sedynes biski pavojingas.

Vin Cha chaEdai, performance biški į kitus taiko, arba bent jau turėtų taikyti. Bet ties appsais ir pasiliko Cha cha

Teslai koks sport išorės ir vidaus paketas tikrai nepamaišytų prie deklaruojamų skaičių. Nes dabar skaičiai supercar’o, o vaizdas Mazdos. Raukšlė ant sėdynės Nežinau

Raukšlės ant sėdynių jau mačiau ir pas kitus, respektabilesnius gamintojus Cha cha

Ktu nx,man mikroinsultas istiktu pamacius tas raukslAs Cha cha nors ka te bbi,nuleki i sitex,nuperki normalios odos,nuvezi i Pagėgių gatve,uz 50€ nauja paralona idetu ir oersiutu graziai Cha cha

Nieko neatsitiktų. Atsidarytum appsą ir tiek žinių Cha cha Mobilusis

apie šitas čia raukšles kalba sukasi? nepagaunu Valiobotanikasdraivz.files.wordpress.com/2021/09/20210529_124003.jp g?w=2000&h=

jo Cha cha pas mane tokių nėra

Pagal sita rauksle pirkejas koks nustatytu 400kkm rida Cha cha pas draugeli f11 yra,panasi rauksla ,ant skydelio 360kkm Cha cha

tai kad čia raukšlė likusi kai išlipinėjo ar kažkas padėta buvo - ji po to dingsta.botanikasdraivz.files.wordpress.com/2021/09/20210606_213030.jp gšiaip jokių raukšlių nėra ant sėdynių Nekaltasdrive.google.com/file/d/1R8bVNrNGJSW-Ql0vCQsXMUNbe95QGWk2/view ?usp=sharing

Mixed>Kai EV serija baigsis, bus gaminami EA, EB, EC ir t.t. As sau EV rezervavesis tai ramu Cha cha