Vienas iš dviejų.Ką pasirinkt...?nžn

Vienas iš dviejų.Ką pasirinkt…?nžn

Va man reik jūsų nuomonės…Man reikia pasirinkti: neblogą planą su popraščiu ir gana brangiu telefu ar prastesnį planą su geru ir pigesniu telefonu. Atrodo toks žiauriai paprastas dalykas, bet, kad va niekaip nesumastau. geriausia būtų geras tel.ir geri tarifai, bet taip negalima Nekaltas

rinkis pagal telefona Taip

as tai rinkciausi gera plana Nekaltasnzn… Kazkaip telefas man tik tam, kad galeciau paskambinti, man galetu paskambinti, galeciau parasyti SMS ir man galetu parasyti SMS… viskas Šypsena LiežuvisBet spresti Tau Šypsena nepersu savo nuomones, tik ja issakau Šypsena

Na as tai gal pagal telefona,nes man esme,kad jame butu gprs ir t.t

Jei esi visuomeneje zinomas asmuo tai be abejones imk gera telefa Taip

Na as tai gal pagal telefona,nes man esme,kad jame butu gprs ir t.t

Priklaus nuo to, kiek pinigu turi. Jei pakankamai- imk telefona.

pirk abu- gera tel ir gera tarifa sau pasiimk, o prastesni tel ir prastesni mob- merginai padovanok Mirkt arba atvirksciai Cha cha

geras ir pigesnis? neapsigauk - sumokėsi mažiau,tačiau atsiims tikrąją kainą su įvairiais mokestukais,juk papildomų sąlygų paprastai būna… tad manau - pirk brangesnį…

gera plana ir gera telefa

siaip as imciau gerus tarifus,nes nafik tas sustras telefas. asmeniskai man jis susisiekimo priemone,tai tokiais dalykais kvarsint galvos tikrai neverta Nekaltas

O as rinkciausi gera plana Nekaltas

vsio xu.ynia- glavnoje maniovry Cha cha

Tai kokie te planai ir telefonai?

geras klausimas. paaiškės ir kad “gerasis” telefonas ne toks Gerai, ir plano blogosios pusės…

*pimp…*.nia maniovry, glavnoje rezervy Cha cha

ir ash taip manau Žvaigždė Cha cha

rinkis pigesni plana Taip va as kvaila, turejau toki gera plana, bet nutraukiau ji tam, kad galeciau pasiimt nauja telefona su zymiai zymiai brangesniu planu ir dar operatoriu pakeiciau Žliumbia ir nezinau kam taip elgiausi, juk man telefonas reikalingas sms rasyti ir skambinti bei zadintuvui, daugiau jokiu funkciju gali nebuti Ne ech, kokia kvaila as Taip Žliumbia ir dar numeris pasikeite Žliumbia

rinkis kur geresnis planas… Taip