video registratorius


video registratorius

Mobilusis + programikeyoutube.com/watch?v=5dBu7gwAA0k&list=UUe7kDEB6yn2d YJUEN3-YL QA&index=1&feature=plcp

gera pirma daina Gerai

NEmanau, kad patogus reikalas, nu bent dalyvius su Siauliais supazindinai Cha cha

Jera, jei butu pagrindinis tel. butu minusu tikrai… Taip

aš ant noklios elementariai kamerą įjungdavau, įkišdavau į tą dėklą, kuris prisilipdo prie lango, kaip pas navi, ir važinėdavau. prifilmavęs ne vieną video

kokE cE daijna ??? aCakik daliwi

youtube.com/watch?v=SyDmX15FUYM

nebloga ir kokybe Šypsena

daina - Anthony Louis feat. Rvj King - Jamaica trulikas. jei paprastai filmuoji…kokybe daug geresne, bet daug ryja mb… plius su sia programike vaizdo kampas didesnis paimamas kazkaip

8gb atminties korta, tai kaip ir px nx Cha cha filmavau žieminius pasivažinėjimus iš namų į darbą ir atgal

o kas ten per lietuvishkas gabalas? irgi toks neblogas Šypsena

pas mane 16gb… jei hd filmuot…greitai uzpiestu… su programike 10min su garsu 600mb Dexas - Soliaris - Saulę lūpomis užpūsk (Extended Remix)

Gerai Mirkt

dekui daliwi Gerai Valio Valio

mano fuflo registratorius sugedo. nu aisku brangus buvo, 125lt is ebay Cha cha bet vistiek. gal net dar garantija yra, nezinau ar popieriu neismeciau. o liga idomi - sugadino jau antra SD kortele. Vienos nei kompas nei pats registratorius nemato, o kita pilna ir nei formatuot nei istrint neleidzia Kvankt?bbd - nebus ir nereiks.

Vizon dalyvis Blogai Blogai Blogai kokiom Š dainom domisi!!!

youtube.com/watch?v=SkSHP_U2u6gyoutube.com/watch?v=0gWeLL-gFoQo kur lossless audio kakIbe gaut? Nekaltas