Video card

Video card

Mano draugas sako typo kad man neapsimoka pirkti vaizdo plokstes su 128mb nes gereu nebus bus tas pats kaip su 64 mbŠypsena Ar teisa kad vaizdo plokste su 128mb dvigubai geresne uz 64 ?

tikrai dvigubai geresne nebus, cia daugiausia priklauso nuo grafinio procesoriaus pajegumo, o jei plokshciu charakteristikos panashios tik skiriai atminties talpos labai didelio skirtumo nepastebesi (ishskyrus kaina Šypsena)

Zhiurint kokia vaizdo korta, nes sparta nuo GPU (vaizdo kortos prociko) priklauso, o ne nuo atminties kiekio Cha cha

o savo ruoztu bendras nasumas priklauso nuo GPU ir nuo atminties kiekio:64->128 nelabai pastebesi(kol kas),32->64 pastebeti turetum.Atsiras daugiau vietos teksturoms saugoti ir t.t Ir apskritai ziurint,nuo kokios pire kokios pereini. Kietas

ir dar klausimas ar turesi kur ta nashuma det Šypsena
Jei dabar visi geimai ant kruciausiu nustatymu krtai atrodo ir nestabdo, tai man atrodo, keist plokstes dar neverta Liežuvis

na tas greitis tikrai padides kokiu 20% jei kompe yra tik 256mb tai kam tau reik ir vaizdo 128 pazek dar gal dar ir isimest 256mb vaizduske ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

o shiaip didele itaka daro magistrales pralaidumas (ant high-end kortu) bei atminties taimingai Cha cha