Vidas Vilcinskas


Vidas Vilcinskas

2008-ju ,alkano Prekybos inžinieriaus Vido, pasiekimai

grazu

io, va cia tai lygis Gerai Kiaulė

Oi, sulig foto prisiminiau, kaip jis verke ir guodesi tame straipsnyje, kad sirgdamas, per audras ir vargus shitiek ishkente… State ish saves baisulini heroju vyra ekstremala vegeliu naikintoja Šypsena)) Beje, kazkas panashaus ir shiame straipsnelyje zvejokliuose. kas gi daugiau, nei vidulis sheshias dieneles prie upelio ishkentes. a? Psichologai pripazintu pimpio trumpuma shiuo atveju…

Bet vat idomu kiek jis planavo mesos partempt 6 parom vaziuodamas ?! Kvankt?

Jis gi laabai gyrėsi pernai kad visas paleido kurias pagavo neršto metu. Karoč, smulkus Kvankt?

Beje, tąkart atžvejojau tas kelias paras sirgdamas salmonelioze. Apsikrėčiau vokietijoje. Labai noriu žvejoti. Laiko nėra labai daug, tad žvejoju ir gelėdamas ir nelabai galėdamas. Namo niekad dėl smulkmenų nevažiuoju. O komentatoriai tai visad komentuos, visad visokius ženklus rodys, o turintys per trumpą pimpį dar ir tuom kaltins. Sėkmės. Varijotai. Dėkui tiems, kas tiesiog skaito ir nesiburnoja.

Tai gydykis jai sergi, o ne mesa namo tempk Kvankt? “vargdienis”

Viduli, varijote tu, ne veltui su viena zmona jau ishsiskyres esi, dviejose darbovietese ne per seniausiai tau pasake atia. Tavo biografija kalba uz tave. Berods ir kazkokiai partijai bandei priklausyt, ar priklausai dar? Pakeisi Lietuva? Joo, su tokiu poziuriu tikrai pakeisi Šypsena))

Bepigu anonimiškai varijotintis… Gal vardu -pavarde prisistatytumėt. Nes apie mane tai viską galite Internete rasti. Su žmona - prieš dvidešimt metų. Darbovietes palikau pats ir tai jau prieš keturis ir šešis metus. Tu tiek darboviečių pakeisk per 20 metų, kiek aš - būsi stabilumo įsikūnijimas. Zuoko partiją palikau prieš kokius 6 ar 7 metus, nes partija lindo Zuokui į užpakalį, kai tas golfo laukams bandė 100ha Vilniaus ribose dykai atiduoti. Tiesą pasakius, kodėl turiu visą tai aiškinti? Nejauti, kad ne į savo daržą lendi? Ir dabar jau išrėksiu - ką blogo darau? Kad žvejoju? Kad šešias paras sėdžiu? Kad pagaunu? Kad rašau? Kiek noriu tiek ir žvejoju. Sugebu tai ir pagaunu. Dienos pagavimo normų laikausi. Rašyti moku, tai ir rašau. Rašyk ir tu, o nesikandžiok kaip šuva.

suski neraliuotas, kiek cia gali rasinet nesamones ir teisintis, melagi, atsiprasyk visu padoriu zveju ir nueik keliais sekmadieninen baznycion pazadedamas sau, kad daugiau nebrakonieriausi Pavargęs

Labai panasus video.balsas.lt/video/bdcc7655f1dc945fecab177e664d46c9/Vegele

tai niekam nepaslaptis, buvo vido gyvenime etapas, kai vegeles per draudima gaude ir paleidinejo.

Niubliec, paavaro xebra… Gerai

Ne nu bet krc. Toks jausmas, kad kai kurie čia tikrai besmegeniai sėdi… Nieko blogo nematau apie Vida. Vienintelė pastaba tai dėl šlakio būtų, bet nei tikėti, nei įrodyti to negalima. Šiaip žmogus tikrai pasinešes ant šių žuvų, jo straipsniai man asmeniškai labai idomus ir nereikia šia rėkti. Jo nesupras visi tie, kurie vėgėlių negaudo… O kas gaudo supranta. 6 Vėgėlės čia daug? Per toki laiką? Tai jei aš pagavau 4 per dvi paras, tai jau irgi prie pat brako esu. Mulkiai jūs paskutiniai… Nuvažiuokite tada į Plaškius, Panemunę ir ten fotkinkite… Ten tai tikrų brakų pilna. Pavasarį į skirvyte važiuokite, visi iki vieno brakai, nes maišais traukia, karšius, plakius, raudes, kuojas ir ešerius… Ai bet jūs aišku rėksite, šiom žuvim nėra tiek draudimų ir jų kiekis neribotas. Bet tai tada jau galima kibiras ryti ane? Ma tada ir iškyla klausimas kas brakas? Tas kuris lupa kiek gali, nes tai leidžia įstatymas ar tas, kuris pasigauna sau. Bet ne tiek kad, kiek galiu tiek… Apgailėtini daugelis iš jūsų čia rašancių… Nes labai lengvai galima rasti vos ne kiekvieno postą, besigiriant apie gerus kiekius ešerių prigaudytų, stintų ir kitų žuvų. Dabar stintom galima jamti 15kg. Tai visi kurie ji pasieks aišku nebus brakai, tuom ramiai girsites. Bet realiai ubagai ir mėsininkai visi iki vieno… Savo paties foto pasižiūrėkit… Šiuo atveju Vidas labai manau geras žvejys… Bent jau vėgėlių temoje tai tikrai…

Dionisai, atsipalaiduok truputy ir atsirink kas buvo rašoma.

kazkaip jus cia neadekvatus biski, gal ir sugriesijo zmogus, bet ne iki tokio lygio akd vaitoti ir balsu rekti, visi amnau yra prigriesija, o akd giriasi, cia jau pacio zmogaus kvailumo reikalas, man tas “pagavai paleisk” kartais ■■■■■■, pats esu pasiemes namo per gyvenima ne viena desimty lydekaiciu po 300g ar panasiai, nes padlos irydavo tie, kad paleistos pilvu austyn isplauktu… beja labai idomu kiek kokia zuvis “isgyvea” po pagavimo, is didesnio gylio traukiant daznai toms zuvim visdaus organai susipleso nuo staigaus slegio apsikeitimo, todel daznas “pagavai paleisk” yra elemtarus issityciojimas is zuvies ir tolygus “pagavai-ismesk”.

"beja labai idomu kiek kokia zuvis “isgyvea” po pagavimo, is didesnio gylio traukiant daznai toms zuvim visdaus organai susipleso nuo staigaus slegio apsikeitimo , todel daznas “pagavai paleisk” yra elemtarus issityciojimas is zuvies ir tolygus “pagavai-ismesk” Juokiasi uzmuse komentaras

nenuostabu, visur pilna bukaprociu, nesuvokianciu, nesuprantanciu… bet nieko, jau galbut greitai bus padidintos baudos gamtos niekintojams, alkaniems brakonieriams Špyga dar labiau perems nesuvokiantys-nesuprantantys ir taip skyleta salies biudzeta Gerai Cha cha