VIADRUS U26


VIADRUS U26

Dedikuota Krabass

nihiera sau dezute Apakęs nemaiau kad ji tokia turetu buti ApakęsTipo liepsna per ja praeina ir i peciu ? o ta deze kaista pati jauciu ?

updeitini katiline Šypsena

Krabass | 11-09 18:53 Atsakyti privačiai nihiera sau dezute Apakęs nemaiau kad ji tokia turetu buti Apakęs Tipo liepsna per ja praeina ir i peciu ? o ta deze kaista pati jauciu ? Dezute ne mano, o kolegos is Siauliu darbo. Ji apsiltinta vata ir apskardinta. Valymo metu atsidaro degiklis nuo dezutes , pacios dezes nuo peciaus daznai varstyti nereikia.

pagaminceu degikli kuris tilptu i gimtasias tokio peciaus dureles seip gi esu padares ta kur elektros nereik degikli ir ikises i toki peciuka tiesa duris jam naujas suvirinau Šypsenaseip krabas gi moka virint px is gelazies gi bet ka galima nulipdyt Šypsena

RTL kiek Pinigai toks upgrade’as?

Priklauso nuo degiklio tipo. Variantus gali paziureti cia granulinisdegiklis.lt

Virint moku, svarke elektrodna turiu. Svarstau kazka ir suchimicint, tik gerokai kompaktiskiau negu nuotraukoje, plius, kad lengvai nusiimtu, bo pas man siena po desine prie pat, kartu su degikliu duru neatidarysiu, nebus kaip pelenu isimti. Degimas vyksta tutoje, uz jos ribu liepsna lenda jau i peciu, reiskiasis gelzgalio perejimo reik tokio kad apimtu tuta ir po to ivestu ja i esama Viadruso anga. Tos angos plocio gana ten, vot aukstis vos 12 cm… reik inkist i ta auksti…

12 jau sociai

Krabass | 11-10 14:45 Atsakyti privačiai Virint moku, svarke elektrodna turiu. Svarstau kazka ir suchimicint, tik gerokai kompaktiskiau negu nuotraukoje, plius, kad lengvai nusiimtu, bo pas man siena po desine prie pat, kartu su degikliu duru neatidarysiu, nebus kaip pelenu isimti. Degimas vyksta tutoje, uz jos ribu liepsna lenda jau i peciu, reiskiasis gelzgalio perejimo reik tokio kad apimtu tuta ir po to ivestu ja i esama Viadruso anga. Tos angos plocio gana ten, vot aukstis vos 12 cm… reik inkist i ta auksti… Ne liepsna, o karstos dujos, o degilio varcia darai i priesinganuo sienos puse .

Sita varianta, su atidarymu i kita puse irgi ziurejau, Viadrusas nepritaikytas buti universaliu. Gamykliskai nenumtyta laikikliu durims. Jei chimicint tai irgi kazin kaip gausis.

Krabai nejieskok problemu imi gelazi ir ant tempimo prisuki prie abshyfkes sriubo prie jio prisnargliuoji naujas duris o naujas pasidarai acispaudes ant kartono senasias Labas

Nu, aisku, mozna ir tak Nekaltas