vestuvių dieną


vestuvių dieną

ant desnes kojos tik 4 pirstai ?

tai tu dar karta geriau isiziurek, arba eik pamiegoti…

na labai idemiai ziuriu Nekaltas

tai akinius uzsidek… V-tas pirstas palenktas po IV-tu Juokiasi

Gerai Taip

jaunoji graži Gėlė bet pati fotke… nu kažkas čia ne taip Nekaltas

cia turbut is tos super fotografo serijos Cha cha Nekaltas

batai spaudzia ?

Veseilia antradieni? Apakęs

UK tuokia kokia nori diena. Mums patiko si data - tai ir tuokemes 29 men. diena. O batai nespaude, bet pilies teritorija ir atstumai labai dideli. Leidau truputi pailseti kojoms.

mane tai nustebino kailinukai vasara… Nekaltas

karuna nelabai, o siaip faina Gerai

uItra | 09-06 11:04 mane tai nustebino kailinukai vasara… Ta diena pas mus buvo tik +22C, tai tas pats kaip LT butu +10C. Ka padarysi - UK yra sala ir vejeliai cia jums ne tokie kaip Klaipedoje. Galiu pridurti tik tiek kad jeigu oro temperatura ziema krenta iki -3C, yra uzdaromos pradines mokyklos, nes tada toks ispudis kad yra koks -25C. Sala yra sala ir vandenyno vejelis ne is svelniausiu. kamanei… tikrai nenorejau to skuduro (sorry - veliumo) ant galvos Veee

na siaip UK esu buvus ir ne kart… kaip tik man pasirode, kad ten silciau nei pas mus ir jau kova dauguma vaiksto su megztiniais, be striukiu… na bet jei jums atrode, kad kailinukai tinkami prie +22 - tebunie. Jusu gi svente Gėlė

Visiskai sutinku “ultra” - pas mus tikrai silciau. Deja, bet rugpjucio 29 buvo gana stiprokas siaurinis vejas ir stipti tikrai nesinorejo. Taip - mums cia pietineje pakranteje visiskai nereikalingi zieminiai batai, sniega praeitais metais matem tik pusdieni ir jis istirpo Užsispyręs Teks musu dukryte vezti ziema i Europa kad parodyti kas tas sniegas ir pan, na gal i Skotija. Šypsena

Vau!o kokiu pagrindu, gerbiamoji, jus sita nuotrauka talpinate visai Lietuvai ant akiu? Vau!

tik jau nereikia apie tuos orus sitaip, kokia temperatura yra, tokia ir jauciasi, cia jau ryskiai perdeta, kad +22 UK tas pats kas Lietuvoj +10 Juokiasi Cha cha Toli grazu… Ir mokyklu del oro temperaturo niekas neuzdarineja, jokio tikslo nera, salciu nebuna ir tikrai tikrai niekada neatrodo, kad -25, sugalvok tu taip papasakot… Pati gyvenu, zinau!.. O mokyklas uzdaro, kai prisninga, nes jie supanikuoja gi ta snieka pamate, viskas suparalizuojama, nebezino, ka daryt Cha cha Bet ko noret, gi nedaznas ivykis cia Cha cha