vestuvines mados..

as irgi turiu savo vainikeliCha cha toki sudziuvusi ir meginta sudegintiCha cha apsvilusi tokiCha cha cia, tipo, seimos aukure bandyta sudeginti ji buvoŠypsena bet nesudege iki galoCha cha

ir man patinka, ir del to tas pats buvo, tik pries 5 metus. Jegele!

O man patinka kuo mazesnes vestuves tik tik artimiausi zmones. As skaitau, kad vestuves tai jauniesiems svente, o ne kitiems. Kai mes tuokemes pries 3 metus,dalyvavo gal tik 15 zmoniu, ir ta pati vakara visus palike iskridome i povestuvine kelione. Zinoma buvo ir balta suknele, tuokemes ir metrikacijos biure ir baznycioje, beje sutuoke tevas Stanislovas Flirtas, bet nebuvo nei muzikantu, nei dideliu paprociu.
Likau labai labai patenkinta, ir jei reiktu rinktis dabar - daryciau lygiai ta pati. Zinima jei yra pakankamai pinigu galima ir vestuves iskelti ir i kelione isvaziuoti, o kai ju nera pakankamai renkiesi, tai kas tau priimtiniausia.

nu asei paporysiuCha chaMirkt uz pijoka vestuvese mielai dalyvauju, o jei da muzikontai ir rytais ateina su cierkela ir armonika zadyt, tai visai liuks, alia vat, kad as negaliu isivaizduot saves su balta suknela kaip tortas sedincios prie staloCha chaCha chaNekaltas esme kokia, ogi ta, kad nepatinka man, kai visas demesys skiriamas man, nepatinka nei gimtadienio proga ilgiausios prakalbos ir tostai, nepatiktu ir mano vestuvese, na, neatsipalaiduociau, bo i balta suknele, i rutu vainikas,i pagrindinis vaidmuo ipareigoja, nemazna paslakt, bo visu babciu i ciociu akys nukreiptos i jaunuosiusCha chaNekaltas a siaip, nzn, madinga nemadinga, alia asei tk viena savo veselios vizija turiu, su teveliais kokiam restoronge, nu pvz. Cili picerijojCha cha pavakarieniaujam, o kita diena debesis alaus, griliai smiliai, kruva draugu ir geras tusas gamtojNekaltasNekaltasNekaltas apranga sportineCha chaNekaltasNekaltas vat tada atsipalaidavus, cykiai cykiai, dieda dar kur in krumus nusitempi…alaus pagert dvieseCha chaCha chaCha cha

A ženytis da madinga ApakęsApakęs… I vainikėliai da būna?ApakęsApakęs… rūtų?LiežuvisJuokiasi… Ot laikai, aa…, a jau mislyjau kad rūtų nebliko LiežuvisNekaltasCha cha

Nedarai čia reklamos, vat.LiežuvisCha cha… Čilijai…, su nuometu.Cha cha

… i dziedui iš vainikėlio cik krūvelė žolytės Cha cha… su spygliukų priemaišom…Juokiasi

klausai, litvinas, da zodis, i balkono langus isbarskinsiuCha chaCha chaCha cha

Kenkėjos vardą jau iškovojaiTaip…, nelygioj kovoj LiežuvisCha cha…, musėt… A daba i smurtinyke pataposi LiežuvisCha cha… Grilis, alutis, sport. apranga Nekaltas…, matai anai Nekaltas… i krūmai…Juokiasi

rooki, o tu neatostogauji dar?Nekaltas maniau, kad tu jau seniai kur nors gulineji, palikes mus cia toj asaru pakalnejCha cha

Ar ašai galėtau Jumi palikt?ApakęsApakęs… Jumi taip pamislyjot?ApakęsApakęs… Tikėjotės?ApakęsApakęs… Norėtumėt… pasvajokit MirktJuokiasi